Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hafta sonu Moskova’da Foodiez şenliği var

29 Mayıs, 2015 | 10:27

Rusya’nın başkenti Moskova’da bu hafta sonu hem boğazına hem de sanata düşkün olanlar için tam bir şenlik var.

30-31 mayıs tarihlerinde Krasnaya Presnaya Parkı’nın içinde “gurme art festivali” diye adlandırılan Foodiez of Moscow var.

İki gün boyunca geç saatlere kadar devam edecek olan bu festivalde, başkentin pek çok restoran ve kafesinin lezzet ustaları marifetlerini sergileyecek. Hem yeni yemekler sunulacak, hem de yemek pişirme kursları verilecek. Bu arada çocuklara özel etkinlikler de eksik olmayacak. Bir yanda lezzet, bir yanda sanat aktiviteleri olacak.

Michelin yıldızlı Avrupalı konuk aşçılar da hafta sonu yine parkta yerlerini alacak. 55 cafe ve restoranın kuracakları tezgahlarda konuklara yiyecek ve içecekler satılacak.

Şenliğe yerli ve yabancı 20 bin ziyaretçinin katılması bekleniyor. (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Foodiez moskova, Foodiez of Moscow, Foodiez of Moscow rusya, Krasnaya Presnaya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova yemek festivali, Rusya, Rusya Moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları