Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hafta sonu kaçamakları: 2 günlük Atina turları

24 Ekim, 2011 | 17:48

Hafta sonu küçük bir kaçamak yapıp bir kaç günlüğüne tatile gitmek isteyenler için tur şirketleri bazı alternatifler üretti.

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service ‘den alınan bilgiye göre, şirket isteğe bağlı olarak özel organizasyonlar yapıyor ve münferit turlar düzenliyor.

Kişinin gitmek istediği tarihe göre organizasyon yapan World Travel Service (WTS), son olarak hafta sonu kaçamağı olarak düşünülebilecek, 2 gecelik Atina turu düzenlediğini açıkladı.

Atina’da hafta sonu tatili

Hafta sonu iki geceliğine kısa bir tatil yapmak isteyenler için gerçekleştirilen bu programda; otel, uçak, transfer,vize gibi tüm detaylar düşünülmüş. Uzun yıllardır müşterilerine en iyi fiyat garantisi ve en kaliteli hizmet anlayışıyla ulaştıklarını belirten WTS yetkilileri, grup yada münferit programlarıyla hizmet vermeye ve yeni paketler hazırlamaya devam ettiklerini vurguluyorlar.

Sınırlı kontenjanlar için oluşturulan ve geçtiğimiz günlerde satışa sunulan 2 günlük Atina turlarının fiyatları da oldukça cazip.

Tur detayları hakkında bilgi için;

World Travel Service

Web Site: www.wts.com.tr

Tel No: 0212 237 90 60

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina kaçamak, Atina Otel, Atina tur fiyatları, Atina Turları, Atina Turu, Atina turu fiyatı, Hafta sonu Atina, Hafta sonu Atina turu, Hafta sonu kaçamak, Hafta sonu kaçamakları, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları