Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hafta sonu alternatifleri: Kos Adası Turu

19 Kasım, 2011 | 14:39

2 günlük Kos adası turları, en güzel hafta sonu alternatifleri arasında yer alıyor.

Bodrum ‘dan yaklaşık bir saatte feribotlar ile ulaşılabilen Kos adası, özellikle son dönemlerde Türk turistler tarafından en çok tercih edilen destinasyonlar arasına girdi.

Yeşil pasaport sahiplerinin vizesiz gidebildiği Yunanistan için, turistler iki günlük turlara büyük ilgi gösteriyor. Yunanistan ‘da Atina, Selanik, Kavala gibi şehirlerin yanı sıra turistler, kısa bir deniz yolculuğu ile rahatlıkla ulaşım sağlanan Kos Adası ‘na da talep gösteriyorlar.

Tur şirketleri, iki günlük hafta sonu alternatifleri arasına girmeyi başaran Yunanistan turlarının bu denli tercih edilmesini ülkedeki yeme,içme, eğlenme, alışveriş gibi seçeneklerin oldukça uygun fiyatlara karşılanabilmesine bağlıyorlar.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre Yunanistan turları içinde en çok Kos adasına ilgi var. Tur şirketleri, Bodrum’dan kalkan feribotlarla iki günlüğüne Kos adasına giden Türk turistlerin sayısının her geçen gün arttığını , yılın her ayı Kos ‘a turist gönderdiklerini ve özellikle bu sene kış döneminde de Kos turlarına devam ettiklerini belirtiyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Bodrum Kos, Bodrum Kos turu, Hafta sonu alternatifleri, Hafta sonu Kos Turu, Kavala, Kos, Kos Adası Turları, Kos Adası Turu, Kos Turu, Selanik, Yunanistan, Yunanistan turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları