Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hafta sonu alternatifleri: Kos Adası Turu

19 Kasım, 2011 | 14:39

2 günlük Kos adası turları, en güzel hafta sonu alternatifleri arasında yer alıyor.

Bodrum ‘dan yaklaşık bir saatte feribotlar ile ulaşılabilen Kos adası, özellikle son dönemlerde Türk turistler tarafından en çok tercih edilen destinasyonlar arasına girdi.

Yeşil pasaport sahiplerinin vizesiz gidebildiği Yunanistan için, turistler iki günlük turlara büyük ilgi gösteriyor. Yunanistan ‘da Atina, Selanik, Kavala gibi şehirlerin yanı sıra turistler, kısa bir deniz yolculuğu ile rahatlıkla ulaşım sağlanan Kos Adası ‘na da talep gösteriyorlar.

Tur şirketleri, iki günlük hafta sonu alternatifleri arasına girmeyi başaran Yunanistan turlarının bu denli tercih edilmesini ülkedeki yeme,içme, eğlenme, alışveriş gibi seçeneklerin oldukça uygun fiyatlara karşılanabilmesine bağlıyorlar.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre Yunanistan turları içinde en çok Kos adasına ilgi var. Tur şirketleri, Bodrum’dan kalkan feribotlarla iki günlüğüne Kos adasına giden Türk turistlerin sayısının her geçen gün arttığını , yılın her ayı Kos ‘a turist gönderdiklerini ve özellikle bu sene kış döneminde de Kos turlarına devam ettiklerini belirtiyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Bodrum Kos, Bodrum Kos turu, Hafta sonu alternatifleri, Hafta sonu Kos Turu, Kavala, Kos, Kos Adası Turları, Kos Adası Turu, Kos Turu, Selanik, Yunanistan, Yunanistan turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları