Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı

07 Kasım, 2013 | 15:26

hac-umre-inanc-turizmi Bu yıl 5.si düzenlenecek “Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı”, 13 – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜRSAB ve Aktif Fuarcılık işbirliğinde düzenlenen fuarı geçtiğimiz yıl 53 bin kişi ziyaret etmişti.

TÜRSAB internet sitesinde yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı

Ulusal ve uluslararası katılımın yüksek olacağını öngördüğümüz fuarımızda; Hac ve Umre alanlarında faaliyet göstermekte olan yerli ve yabancı seyahat acentaları, Mekke ve Medine’de bulunan oteller, Kültür turları düzenleyen seyahat acentaları, İnanç, Sağlık – Termal turizmine yönelik organizasyonlar yapan seyahat acentaları, tatil köyleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Belediyeler ve havayolları ve medya katılımcı profilini oluşturmaktadır. Söz konusu fuarın; en önemli ziyaretçi hedef kitlesini özellikle Hac – Umre vecibelerini yerine getirmek isteyen ve inanç, kültür turizmi ile ilgilenen vatandaşlarımız oluşturacaktır.

KOSGEB’in desteklediği fuarlar listesinde yer alan 5. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı’na katılacakların KOSGEB ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hac, Turizm Haberleri, Türsab, TÜRSAB duyuru, TÜRSAB fuar haberleri, TURSAB Haberleri, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları