Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı

07 Kasım, 2013 | 15:26

hac-umre-inanc-turizmi Bu yıl 5.si düzenlenecek “Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı”, 13 – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜRSAB ve Aktif Fuarcılık işbirliğinde düzenlenen fuarı geçtiğimiz yıl 53 bin kişi ziyaret etmişti.

TÜRSAB internet sitesinde yer alan haberde şu ifadeler kullanıldı

Ulusal ve uluslararası katılımın yüksek olacağını öngördüğümüz fuarımızda; Hac ve Umre alanlarında faaliyet göstermekte olan yerli ve yabancı seyahat acentaları, Mekke ve Medine’de bulunan oteller, Kültür turları düzenleyen seyahat acentaları, İnanç, Sağlık – Termal turizmine yönelik organizasyonlar yapan seyahat acentaları, tatil köyleri, İl Kültür ve Turizm Müdürlükleri, Belediyeler ve havayolları ve medya katılımcı profilini oluşturmaktadır. Söz konusu fuarın; en önemli ziyaretçi hedef kitlesini özellikle Hac – Umre vecibelerini yerine getirmek isteyen ve inanç, kültür turizmi ile ilgilenen vatandaşlarımız oluşturacaktır.

KOSGEB’in desteklediği fuarlar listesinde yer alan 5. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı’na katılacakların KOSGEB ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hac, Turizm Haberleri, Türsab, TÜRSAB duyuru, TÜRSAB fuar haberleri, TURSAB Haberleri, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları