Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul’da yapılacak

18 Ocak, 2013 | 11:01

'Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul'da yapılacak Güney Kore ‘Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul’da yapılacak.

Güney Kore ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’un İstanbul’da yapılacağı öğrenildi.

Türkiye ile Güney Kore Cumhuriyeti arasındaki görüşmelerden sonra, dev fuarın İstanbul’da yapma kararı alınmıştı.

Kararın ardından, ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’ kültürel etkinliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Koreli yetkililer arasında imzalandı.

Saraçhane Belediye Sarayı’nda gerçekleşen imza töreni saat 16.00’da Türkiye ile Güney Kore Cumhuriyeti arasında, ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’ Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Kore Cumhuriyeti Kültür Spor ve Turizm Bakanı Choe Kwang-Shik arasında imzalandı. İmza törenine, Gyeongju Eyalet Valisi Kim Kwan Yong, Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Baek Seong Taek ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi bürokratları yer aldı. Atılan kültürel imzayla, Koreli turistlerin Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

İmza töreni ardından, Topbaş ile Koreli yetkililer karşılıklı hediyeleşti, hatıra fotoğrafı çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kültür Fuarı, Güney Kore, Güney Kore fuar, Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Baek Seong Taek, Güney Kore istanbul fuar, Gyeongju, Gyeongju Dünya Kültür Expo'su Organizasyon, Gyeongju Dünya Kültür Fuarı, Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013, Gyeongju Eyalet Valisi Kim Kwan Yong, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kore,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları