Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul’da yapılacak

18 Ocak, 2013 | 11:01

'Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul'da yapılacak Güney Kore ‘Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013’ İstanbul’da yapılacak.

Güney Kore ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’un İstanbul’da yapılacağı öğrenildi.

Türkiye ile Güney Kore Cumhuriyeti arasındaki görüşmelerden sonra, dev fuarın İstanbul’da yapma kararı alınmıştı.

Kararın ardından, ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’ kültürel etkinliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Koreli yetkililer arasında imzalandı.

Saraçhane Belediye Sarayı’nda gerçekleşen imza töreni saat 16.00’da Türkiye ile Güney Kore Cumhuriyeti arasında, ‘Gyeongju Dünya Kültür Expo’su Organizasyon’ Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Kore Cumhuriyeti Kültür Spor ve Turizm Bakanı Choe Kwang-Shik arasında imzalandı. İmza törenine, Gyeongju Eyalet Valisi Kim Kwan Yong, Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Baek Seong Taek ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi bürokratları yer aldı. Atılan kültürel imzayla, Koreli turistlerin Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

İmza töreni ardından, Topbaş ile Koreli yetkililer karşılıklı hediyeleşti, hatıra fotoğrafı çekti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kültür Fuarı, Güney Kore, Güney Kore fuar, Güney Kore İstanbul Başkonsolosu Baek Seong Taek, Güney Kore istanbul fuar, Gyeongju, Gyeongju Dünya Kültür Expo'su Organizasyon, Gyeongju Dünya Kültür Fuarı, Gyeongju Dünya Kültür Fuarı 2013, Gyeongju Eyalet Valisi Kim Kwan Yong, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kore,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları