Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gwyneth Paltrow ile karış karış Latin Amerika

30 Ocak, 2015 | 08:47

Neredeyse gitmediği Latin Amerika ülkesi kalmayan ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, son olarak Meksika turu yaparken görüntülendi.

Cumcuma’nın haberine göre; Antik Maya ülkesi Meksika, denizi ve beyaz kumla kaplı sahilleri ile dünyaca ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Son olarak ABD’li aktris Gwyneth Paltrow, Meksika’nın turkuaz denizi ve beyaz inci kumlarla kaplı plajları ile ünlü tatil kenti Cabo’da görüntülendi.

Siyah bikinisi ile Meksika ateşini yakalyan 42 yaşındaki Paltrow, iki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziği ile yine kendine hyaran bıraktı. Gün boyu Meksika’nın muhteşem manzaraları eşliğinde denizin ve güneşin tadını çıkaran güzel oyuncu için uyguladığı diyet işe yaradı yorumları yapıldı.

Gwyneth Paltrow, daha önce Brezilya, Kolombiya ve Şili gibi Latin Amerika ülkelerinde yaptığı tatillerle haber olmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gwyneth Paltrow, Gwyneth Paltrow bikini, Gwyneth Paltrow cabo, Gwyneth Paltrow filmleri, Gwyneth Paltrow kimdir, Gwyneth Paltrow meksika, Gwyneth Paltrow meksika cabo, Gwyneth Paltrow resimleri, Gwyneth Paltrow seksi, Meksika, Meksika ateşi, Meksika cabo, meksika haberleri, Meksika Tatili, Meksika turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları