Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güzellik yarışmalarının merkezi Kemer

24 Haziran, 2009 | 12:42

Miss Kemer Antalya’nın Kemer İlçesi, yaz sezonunda güzellik yarışmalarının merkezi haline geliyor.

İlçede Mayıs ve Eylül ayları içerisinde her yıl yaklaşık 6 güzellik yarışması düzenleniyor. Son olarak Club Kemer Aura’nın geleneksel olarak düzenlediği 4’üncü Miss Kemer International Güzellik yarışması için 24 ülkeden gelen güzeller Rixos Sungate Otel’de kampa girdi.

Kemer’de bulunan gözde gece mekanlarından Club Kemer Aura’nın 4 yıldır geleneksel olarak düzenlediği Miss Kemer International Güzellik Yarışması için geri sayım başladı. Aralarında Rusya, Ukrayna, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İsveç, Mısır, Moldovya, Ukrayna, Estonya, Tacikistan, Kırgızistan, Belarus gibi ülkelerin de yer aldığı 24 ülke güzeli, 3 Temmuz gecesi gerçekleştirilecek yarışmanın finali öncesi, Rixos Sungate Otel’de kampa girdi.

Otelde, final için hazırlıklarını sürdüren güzeller, denizin ve güneşin de tadını çıkarıyor. Tesisin iskelesinde bulunan jakuzilerde müzik eşliğinde dans edip eğlenen güzeller, bol bol su sporlarıyla vakit geçiriyor. Otelin animasyon ekiplerinden Türkiye’de özellikle son yıllarda çok sevilen kolbastıyı da öğrenen güzeller, havuz başında müzik eşliğinde kolbastı oynamayı da ihmal etmiyor.

Güzellerin final gecesine kadar Antalya’da ve Kemer’de bulunan tarihi ve turistik yerlere düzenlenecek olan gezilerin yanı sıra, rafting, doğa yürüyüşleri, safari turları gibi aktivitelere de katılacaklarını söyleyen Club Kemer Aura’nın sahibi Adnan Şeker, bir Türk yarışmacının da bulunduğu güzellik yarışmasına özellikle, bölgeye turist gönderen ülkelerden güzeller seçmeye özen gösterdiklerini söyledi. Güzellerin geldiği ülkelerde de haberlerinin yer aldığını belirten getiren Şeker, böylelikle Kemer’in tanıtımına da katkıda bulunduklarını kaydetti.

AMAÇ TANITIM

Güzellik yarışmalarının düzenlendiği oteller ve gece kulüpleri, bu organizasyonların maddi boyutundan çok, tanıtıma olan katkısı nedeniyle gerçekleştirdiklerini belirtiyor. Sponsorluk anlaşmaları karşılığında düzenlenen yarışmalardan gelir elde edilmezken, yapılan haberlerle hem tesisler kendi reklamlarını, hem de ilçenin adını duyurmaya çalışıyor.

Kemer, yaz sezonu boyunca düzenlenen çok sayıda güzellik yarışmasına da ev sahipliği yapıyor. Kemer, sezon başından bu yana Orange County Otel’de 13’üncü Miss Elegance Güzellik Yarışması, yine ilçede bulunan Limak Limra Otel’de 7’nci Miss Coast Belçika Güzellik Yarışması, 2’nci Avrupa Birliği Güzellik Yarışması Türkiye finaline ev sahipliği yapmıştı.

Club Kemer Aura ise yılda 2 güzellik yarışması organizasyonuna imza atıyor. Güzellerin kampta olduğu Miss Kemer International Güzellik yarışmasının ardından, kulüpte Rus ve Ukraynalı güzellerin yarıştıkları Miss Cristal Crown Güzellik Yarışması gerçekleştirilecek. (Milliyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adnan Şeker, Avrupa Birliği Güzellik Yarışması, Club Kemer Aura, Kemer gece hayatı, Kemer gece kulüpleri, Kemer Otelleri, Kemer Tatili, Kemer turları, Kemer'de güzeller, Limak Limra Otel, Miss Coast Belçika Güzellik yarışması, Miss Cristal Crown Güzellik Yarışması, Miss Elegance Güzellik yarışması, Miss Kemer International Güzellik Yarışması, Rixos Sungate Otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları