Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güzellik ve Kozmetik Fuarı için seyahat programları hazırlandı

19 Nisan, 2012 | 14:52

Güzellik ve kozmetik fuarı için seyahat programları hazırlandı / Turizm Haberleri

Kozmetik sektörünün son yıllardaki yükselişiyle birlikte estetik,güzellik,kozmetik adına yapılan fuar sayısı da artış gösterdi.

Güzellik ve kozmetik fuarları için seyahat programları hazırlayan tur şirketleri Sao Paulo, Bangkok, Moskova,Roma gibi önemli turizm merkezlerinde düzenlenen fuarlara büyük talep olduğunu belirtiyorlar.

Tur şirketleri, güzellik ve kozmetik fuarı için hazırlanan programlara genellikle; estetik merkezleri, güzellik salonları,gençleştirici kozmetik ürünleri satan markalar ve saç ekim merkezlerinden talep aldıklarını vurguluyorlar.

Sao Paulo Güzellik ve Kozmetik Fuarı 8-11 Eylül’de

8. Uluslararası Güzellik ve Kozmetik Fuarı 8-11 Eylül’de gözde turizm merkezi Sao Paulo’da düzenleniyor. Estetik,güzellik ve kozmetik sektörünün buluşma noktası olan fuar, geçtiğimiz yıl 82,000 m² alanda 130 000 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı.

Tayland sağlık ve güzellik fuarı 07-11 Kasım’da

Tayland Bangkok’ta düzenlenen fuarda; medikal güzellik ürünlerinden,sağlıklı gıda ve güzelliğe kadar birçok ürünü tanımak,yeni araştırmalar ve pazarlar konusunda araştırmalar yapmak mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Estetik, estetik merkezleri, gençleştirici kozmetik ürünleri, güzellik, güzellik fuarı, güzellik fuarları, Güzellik Kozmetik Fuarı, güzellik salonları, Güzellik ve Kozmetik Fuarı, kozmetik, medikal güzellik ürünleri, Moskova, Roma, Saç Ekim Merkezleri, Sao Paulo, Tayland güzellik fuarı, Tayland sağlık güzellik fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları