Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Guti İspanya’da “Haydi Guti’ye Gidelim”

16 Kasım, 2011 | 15:58

Guti İspanya ‘da kapalı gişe oynuyor. İspanyol bir tiyatro grubunun sahnelediği “Hadi Guti’ye gidelim” oyunu büyük ilgi gördü.

Emlak şirketinde çalışan 4 işçinin Beşiktaşlı futbolcuyu kaçırmasını ele alan komedide, bu kişiler, daha sonra birbirine düşüp, yıldız oyuncudan kurtulmanın yollarını arıyor.

Beşiktaş’ın yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Guti Hernandez İspanya’da tiyatro oyununa konu oldu.  Guti ile ilgili komedi ilk günde kapalı gişe oynadı.

İspanya ‘da tiyatro topluluğunun sahnediği oyun emlak şirketinde çalışan 4 işçinin milyoner olma hayaliyle yıldız futbolcuyu kaçırmasını ele alıyor ve akabinde gelişen absürd olaylar komik bir şekilde ele alınıyor. Guti’nin popüler kişiliğinden faydalanmaya çalışan bu kişiler, Guti ‘yi  kaçırdıktan sonra nasıl para kazanacaklarını bilemeyince birbirine düşüp, ondan kurtulmanın yollarını aramaya başlıyor.

Yönetmen Albert Boronat Herrero oyunu sadece Barcelona’da değil Guti ‘nin 16 yıl forma giydiği Madrid’te de büyük ses getireceğini söyledi. Başarılı yönetmen oyuna gelmesi için Guti Hernandez’ e özel bir davetiye gönderdiklerini ve cevap beklediklerini de sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

Barcelona’da bir ay sahnelecek olan oyun daha sonra Madrid ve diğer İspanya şehirlerinde de sahnelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Guti, Guti Barcelona, Guti Hernandez, Guti İspanya'da Guti İspanya, Guti Madrid, Guti Tiyatro, Guti Tiyatro Oyunu, Haydi Guti'ye Gidelim, İspanya, Madrid,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları