Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güral Sapanca’ ya bir ödül daha

03 Temmuz, 2012 | 10:24

Güral Sapanca ödüllerine bir yenisini daha ekledi.  Güral Sapanca doğayı koruyan “yeşil” bir otel olduğunu bir kez daha tescilledi.

Muhteşem doğal güzelliklerin ortasında yer alan ve İstanbul’ a yakın SPA Otel denilince akla ilk gelen  NG Güral Sapanca Wellness & Convention, “Greening Hotels” sertifikasını alarak doğa dostu bir otel olduğunu tescilledi. Bu belgeyle tüm operasyonunu doğayı koruyan uygulamalarla şekillendirdiğini gösteren Güral Sapanca, aynı zamanda 7 kalite belgesine sahip Türkiye’nin tek 5 yıldızlı oteli olma unvanını da kazanmış oldu.

Güral Sapanca Wellness & Convention, Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip tek 5 yıldızlı otel oldu. TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standardı belgesine de sahip olan Güral Sapanca son olarak çevreyi koruyan uygulamaların tescili için turob tarafından verilen “Greening Hotels – Yeşillenen Oteller” sertifikasını aldı.

Güral Sapanca’nın kalite yolculuğunda kısa bir süre içerisinde almaya hak kazandığı belgeler şu şekilde sıralanıyor:

TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı
TS EN ISO 22000:2006 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı
TS 18001:2004 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı
TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standardı
TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti-Müşteri Şikayetlerinin Ele Alma Yönetim Sistemi Standardı
Bugün Türkiye’de sadece 3 otelde bulunan Euroespa Wellness belgesi
TUROB tarafından Greening Hotels (Yeşillenen Oteller) belgesi

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güral Sapanca, Güral Sapanca Wellness Park, Güral Sapanca Wellness Park Otel, İstanbul' a yakın Otel, İstanbul' a yakın oteller, İstanbul' a yakın SPA Otel, NG Güral Sapanca Wellness & Convention, Sapanca, SPA Otel, SPA oteller,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları