Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güral Sapanca Skalite ödüllerinde en iyi spa ve güzellik oteli ödülünü kazandı

16 Aralık, 2011 | 10:46

Güral Sapanca Wellnesspark Skalite ödüllerinde “En İyi Golf Sağlık Spa Güzellik Oteli” seçildi. Güral Sapanca Türkiye’ nin 6 kalite belgesine sahip ilk ve tek beş yıldızlı otelidir.

Türkiye’nin 6 kalite belgesine sahip ilk ve tek beş yıldızlı oteli olan Güral Sapanca, Turizm Oscarları olarak bilinen Skalite ödüllerinde “En İyi Golf Sağlık Spa Güzellik Oteli” seçildi. 12 Aralık’ta düzenlenen törende, Güral Sapanca’nın kazandığı ödül NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür ve NG Hotels & Resorts Turizm Koordinatörü Kamil Berk tarafından alındı.

NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, kalite ve eğitime yapılan yatırımlarla üstün hizmet anlayışını Sapanca bölgesine taşıdıklarını belirtti.  NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür yaptığı konuşmada “Skal Kulübü’ne Skalite ödülleriyle turizm sektöründe kalite duyarlılığına katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum.

NG Hotels & Resorts olarak, kaliteyi bir proje değil, hizmet felsefesi olarak benimsedik. Bu sayede gerek kalite ve personel eğitimlerine verdiğimiz önem, gerekse etkin pazarlama faaliyetlerimizle Güral Sapanca otel doluluğumuzu %130 oranında yükseltirken, bölgeye de ekonomik anlamda katma değer yarattık. Kalite konusundaki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Proje aşamasından itibaren doğaya saygı ilkesinden ayrılmadan planlanan otelimizin, sahip olduğu tüm diğer kalite belgelerine 2012 yılında Yeşil Yıldız belgesini de eklemeyi hedefliyoruz.” dedi.

Skalite ödülleri, Türk turizminde kalite çıtasını yükseltmek, kaliteyi bir yönetim felsefesi olarak benimsemek, doğayı ve çevreyi korumak, insan öğesini ve eğitimi ön plana getirmek ve son bir yılda kalite adına önemli çalışmalar yürütmüş olmak gibi kriterler dikkate alınarak veriliyor. 43 kategoride verilen Skalite ödülleri, Türkiye’deki 14 Skal kulübünün 980 üyesinin oylarıyla belirleniyor.

Türkiye’de 6 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel

Güral Sapanca Wellness & Convention, ormanlarla çevrili muhteşem doğa içerisindeki konumu, misafir konforu öncelikli tutularak planlanmış mimarisi, dekorasyonu ve üstün hizmet kalitesine verdiği önem ile hem tatil, hem de toplantı amaçlı konaklamaların ideal adresi olarak öne çıkıyor. Üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla son bir yıl içinde 6 kalite belgesini birden almaya hak kazanan Güral Sapanca, Türkiye’de 6 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumunda bulunuyor. Türkiye’nin en iyi otellerinden bir tanesi olan Güral Sapanca hem muhteşem konforu hemde yakınlığı ile tercih edilen otellerden.

Güral Sapanca’nın kalite yolculuğunda bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde almaya hak kazandığı belgeler şu şekilde sıralanıyor:

• TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı
• TS EN ISO 22000:2006 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı
• TS 18001:2004 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı
• TS EN ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Standardı
• TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti-Müşteri Şikayetlerinin Ele Alma Yönetim Sistemi Standardı
• Bugün Türkiye’de sadece 3 otelde bulunan Euroespa Wellness belgesi

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Euroespa Wellness belgesi, Güral Sapanca, Güral Sapanca Kalite Ödülü, Güral Sapanca Otel, Güral Sapanca Skalite, Güral Sapanca Wellnesspark, Güzellik Otelleri, Hediye Güral Gür, NG Hotels & Resorts, Sapanca Otelleri, Skal Kulübü, SPA Otelleri, Turizm Oscarları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları