Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güral Sapanca’ya En İyi Spa Oteli ödülü

18 Aralık, 2012 | 10:58

Güral Sapanca’ya En İyi Spa Oteli ödülü NG Güral Sapanca Wellness & Convention’ın “tatil” kavramına getirdiği yeni anlayışı, turizm profesyonelleri tarafından ödüllendirildi.

NG Güral Sapanca, SKALITE 2012’de En İyi Spa Oteli kategorisinin birincisi oldu.

NG Güral Sapanca Wellness& Convention, kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 2011 ve 2012 yıllarında uluslararası geçerliliğe sahip 7 kalite belgesi almaya hak kazanan NG Güral Sapanca, bu yıl ikinci kez SKALITE’de En İyi Spa Oteli kategorisinde ödül sahibi oldu.

NG Güral Sapanca ödülünü 13 Aralık Perşembe akşamı gerçekleştirilen törenle aldı. Kalite, insan kaynakları ve pazarlama konularında yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda SKALITE 2012’de birincilik ödülüne layık görülen NG Güral Sapanca, almış olduğu sertifika ve ödüllerin de teşvikiyle, hedeflediği başarı yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor.

Doğa ile iç içe bir tatil anlayışı

NG Güral Sapanca muhteşem doğası, eşsiz lezzetleri ve spa olanaklarıyla tatil hayallerinin başında yer alıyor. Ayrıca NG Güral Sapanca misafirleri eşsiz doğada enerji toplayıp dinleniyor ve Aliva SPA’nın olanaklarından yararlanabiliyor. NG Güral Sapanca Wellness & Convention, bayram, yılbaşı gibi özel günlerde düzenlediği aktivitelerle de misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güral Sapanca, Güral Sapanca en iyi spa oteli, Güral Sapanca Otel, NG Güral Sapanca Wellness, NG Güral Sapanca Wellness & Convention, SKALITE 2012, SKALITE 2012 ödül, spa oteli,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları