Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore’nin Busan Kentinde Hilton Rüzgarı

24 Ağustos, 2017 | 16:56

Hilton Busan

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Hilton, Güney Kore’nin en büyük ikinci kenti Busan’da otel açacağını açıkladı.

Doğu Busan’da kurulacak olan Hilton, sahil şeridi üzerinde kurulacağı belirtildi. İş ve tatil amaçlı seyahat edenlere hizmet vereceği belirtildi. Otel’de iki yenilikçi modern restoranın, çatı katında bir yüzme havuzu ve iş toplantıları veya konferanslar içinde toplantı salonu inşa edileceği açıklandı.

Hilton Busan, Haedong Yonggungsa Tapınağı, Bexco Kongre Merkezi ve Lotte Premium Outlet gibi şehrin önemli turistik yerleri keşfetmek isteyen konuklar için uygun bir konumdadır. Otel, şehrin merkezine sadece 1,6 km uzaklıkta ve 150’den fazla yerel ve uluslararası alışveriş merkezi mevcuttur.

Otelde 310 odalı olacağını ve modern konseptte dizayn edileceği, aynı zamanda kara ve deniz manzaralı olacağı belirtildi. Odalarda, 49 inç LED televizyonlar, hızlı internet erişimi, özel balkonlar, geniş çalışma alanları ve geniş  banyolara sahip olacak. Tüm odalar en az 60 metrekarelik, süitler ise en az 120 metrekareliktir.

Hilton Busan’da dinlenmek isteyen konuklar, sağlıklı yaşam ve fitness merkezi 24 saat hizmet alabilecekler. Çocuk aktiviteleri ve panoramik okyanus manzaralı bir sonsuzluk havuzu, yetişkinlere özel havuz, çocukların bulunduğu yüzme havuzları gibi kapsamlı  tesisleri de bulanacaktır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Busan, Güney Kore, Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları