Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore’lilerden yaratıcı Meksika Dalgası

07 Ağustos, 2014 | 12:36

hanwha-eagles-hanwha-kartallarindan-robotlu-taraftar-destegi

Güney Kore’nin beyzbol takımlarından Hanwha Kartalları isimli takımı,maçlarıan gelecek seyirci bulamayınca çözümü  Meksika Dalgası yapan robottlarda buldu.

Yaklaşık 400 üzerinde maçı kaybeden ve taraftarları tarafından kartal yerine tavuk olarak adlandırılan Hanwha Kartalları, seyircisizlikten kurtulup bu yöntemle moral bulacağı düşünülüyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BBC, beyzbol, dalga, Güney Kore, güney kore beyzbol, güney kore hanwha kartalları, hanwha beyzbol, hanwha eagle robot, hanwha eagles, hanwha kartalları, kartal, Meksika, meksika dalgası, mexico dalgası,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları