Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore’lilerden yaratıcı Meksika Dalgası

07 Ağustos, 2014 | 12:36

hanwha-eagles-hanwha-kartallarindan-robotlu-taraftar-destegi

Güney Kore’nin beyzbol takımlarından Hanwha Kartalları isimli takımı,maçlarıan gelecek seyirci bulamayınca çözümü  Meksika Dalgası yapan robottlarda buldu.

Yaklaşık 400 üzerinde maçı kaybeden ve taraftarları tarafından kartal yerine tavuk olarak adlandırılan Hanwha Kartalları, seyircisizlikten kurtulup bu yöntemle moral bulacağı düşünülüyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BBC, beyzbol, dalga, Güney Kore, güney kore beyzbol, güney kore hanwha kartalları, hanwha beyzbol, hanwha eagle robot, hanwha eagles, hanwha kartalları, kartal, Meksika, meksika dalgası, mexico dalgası,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları