Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore valisinden sergi ziyareti

02 Eylül, 2013 | 14:32

Güney Kore valisinden sergi ziyareti Küçükçekmece Belediyesi tarafından Kültür ve Sanat Merkezleri’nde açılan sergilere farklı ülkelerden ziyaretçiler büyük ilgi gösteriyor.

Güney Kore Valisi Kim Kwan Yong Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki ‘Meşk IV’ isimli sergiyi ziyaret etti. Sergiyi gezen Mr. Kim; Başkan Aziz Yeniay’a özel el yapımı uçurtma hediye ederken, Başkan Yeniay da Mr. Kim’e teşekkür ederek, çini tabak hediye etti.

Farklı kültürel temalar bu sergide bir araya geldi

Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi Türkiye, Yunanistan, Pakistan ve Güney Afrikalı sanatçıların eserlerinden oluşan ‘Duygu ve Sevgi’ isimli karma resim sergisine ev sahipliği yaptı.

18 sanatçının 65 eserinin bir araya getirildiği serginin açılışını Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay yaptı. Sanatseverlerin katılımıyla açılan sergi; doğa ve kadın gibi temalar ile mozaik çalışmaların yanı sıra her sanatçının kendine has üslubundan izler taşıyor.

15 Eylül’e kadar açık kalacak

Sanatçılar eşliğinde sergiyi gezen Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, kültürel açıdan oldukça zengin temalara sahip böylesine bir sergiye ev sahibi yapmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, sanatçıları tebrik etti.

Sergiyi düzenleyen sanatçı Kamuran Özdemir ise ‘ Farklı ülkelerden 18 sanatçının bir araya gelerek oluşturduğu ‘Sanat Rüzgarları’ sanatsal etkinlikler oluşumu, farklı eğitim yöntemleri, teknik ve kültürler ile bu sergide yer alan sanatçıların etkileşimlerini de okunur kılmakta. Bu oluşum aynı zamanda farklı kültürel geçmişlerin; yöntem ve tekniklerin uygulanması açısından birbirleri ile diyalog halinde kalmalarını sağlamakta.’ diye konuştu.

Açılışta sergide eseri bulunan ressam Şahnaz Yılmaz da Başkan Yeniay’a bir tablo hediye etti. 15 Eylül’e dek açık kalacak olan sergi, SKSM’de sanatseverler tarafından izlenebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aziz Yeniay, Güney Afrika, Güney Kore, Güney Kore valisi, Güney Kore Valisi Kim Kwan Yong, Kamuran Özdemir, Kim Kwan Yong, Küçükçekmece Belediye Başkanı, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Küçükçekmece Belediyesi, Pakistan, Türkiye, Yunanistan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları