Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore’nin penguen geçidi

25 Aralık, 2013 | 14:18

Penguenler, doğal halleri ile dünyanın en sevimli hayvanları. Güney Kore’de yılbaşı kostümü giydirilen penguenlerin yaptığı geçit tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı.

Güney Kore'nin penguen geçidi

Güney Kore’de bulunan Everland Eğlence Parkı’nda yılbaşı kostümlü penguenlerin yaptığı geçit, büyük küçük herkesin ilgi odağı oldu.

Güney Kore'nin penguen geçidi

Hayvanat bahçesi yetkilileri penguenlerin bu durumdan memnun olduklarını ve güvendikleri bakıcılarıyla birlikte mutlu olduklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Everland park, Everland yılbaşı, Güney Kore, Güney Kore Everland, Güney kore Haberleri, Güney Kore penguen, Penguen, Penguen geçidi, Penguen geçidi Güney Kore,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları