Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kore’nin penguen geçidi

25 Aralık, 2013 | 14:18

Penguenler, doğal halleri ile dünyanın en sevimli hayvanları. Güney Kore’de yılbaşı kostümü giydirilen penguenlerin yaptığı geçit tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başardı.

Güney Kore'nin penguen geçidi

Güney Kore’de bulunan Everland Eğlence Parkı’nda yılbaşı kostümlü penguenlerin yaptığı geçit, büyük küçük herkesin ilgi odağı oldu.

Güney Kore'nin penguen geçidi

Hayvanat bahçesi yetkilileri penguenlerin bu durumdan memnun olduklarını ve güvendikleri bakıcılarıyla birlikte mutlu olduklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Everland park, Everland yılbaşı, Güney Kore, Güney Kore Everland, Güney kore Haberleri, Güney Kore penguen, Penguen, Penguen geçidi, Penguen geçidi Güney Kore,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları