Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Cyprus Airways son uçuşunu yaptı

10 Ocak, 2015 | 14:15

Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Kıbrıs Havayolları, ekonomik sıkıntılar nedeniyle kapatıldı.

Ekonomik sorunlar yaşayan Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Kıbrıs Havayolları, son seferini yaptı ve kapatıldı. Avrupa Komisyonu, Rum yönetiminin 2012 ve 2013 yıllarında şirkete destek için 100 milyon avro vermesinin yasa dışı olduğuna hükmederek şirketin bu parayı iade etmesi gerektiğine hükmetti.

1947’den beri faaliyette olan Kıbrıs Havayolları, son seferini Atina’dan Larnaka’ya yaptı. Kararın ardından, şirket çalışanları merkez ofisinin önünde protesto eylemine başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Atina yunanistan, Cyprus Airways, Cyprus Airways atina, Cyprus Airways iflas, Cyprus Airways kapatıldı, Güney Kıbrıs, Güney Kıbrıs havayolu, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kıbrıs, Kıbrıs Havayolları, Kıbrıs Havayolları iflas, Kıbrıs Havayolları kapatıldı, Kıbrıs Havayolları son dakika,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları