Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Cyprus Airways son uçuşunu yaptı

10 Ocak, 2015 | 14:15

Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Kıbrıs Havayolları, ekonomik sıkıntılar nedeniyle kapatıldı.

Ekonomik sorunlar yaşayan Güney Kıbrıs Rum kesimine ait Kıbrıs Havayolları, son seferini yaptı ve kapatıldı. Avrupa Komisyonu, Rum yönetiminin 2012 ve 2013 yıllarında şirkete destek için 100 milyon avro vermesinin yasa dışı olduğuna hükmederek şirketin bu parayı iade etmesi gerektiğine hükmetti.

1947’den beri faaliyette olan Kıbrıs Havayolları, son seferini Atina’dan Larnaka’ya yaptı. Kararın ardından, şirket çalışanları merkez ofisinin önünde protesto eylemine başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Atina yunanistan, Cyprus Airways, Cyprus Airways atina, Cyprus Airways iflas, Cyprus Airways kapatıldı, Güney Kıbrıs, Güney Kıbrıs havayolu, Güney Kıbrıs Rum Kesimi, Kıbrıs, Kıbrıs Havayolları, Kıbrıs Havayolları iflas, Kıbrıs Havayolları kapatıldı, Kıbrıs Havayolları son dakika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları