Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Afrika turlarına talep arttı

26 Şubat, 2010 | 17:45

Güney Afrika turlarına talep arttı

Güney Afrika turlarına ilgi arttı

Güney Afrika’da yapılacak FIFA 2010 Dünya Kupası için geri sayım başladı.

Futbolseverlerin büyük bir merakla takip ettikleri 2010 Dünya Kupası maçları Güney Afrika’da yapılacak.

Turizm şirketleri, özellikle 2010 Dünya Kupasına ev sahipliği yapacağı kesinleştikten sonra Güney Afrika turlarına yoğun bir ilgi olduğunu açıkladı.

Güney Afrika Afrika kıtasının en güney ucunda yer alan bir turiz cenneti. Cape Town ise Güney Afrika’nın en farklı yüzü.

Güney Afrika’daki  Cape Town özellikle Victoria ve Alfred limanları ile ünlü turistlerin büyük ilgi gösterdikleri bir liman kenti. Liman bölgesindeki alışveriş mekanları, enfes yemeklerin olduğu restoranlar, iki dev akvaryum, müzeler ve eğlence mekanları sayesinde oldukça turistik bir şehir.

Güney Afrika’nın en çok görülmek istenen şehirlerinden  olan Cape Town gökdelenler, düzenli yollar, şık mağazalar ve yemyeşil parklar ile tam bir turizm cenneti.

Cape Town ayrıca Güney Afrika’nın en romantik şehirlerinden. Seyahat acentalarından alınan bilgiye göre Güney Afrika turlarına en çok ilgi gösterenler Cape Town’u görmek istiyorlar. Güney Afrika balayı organizasyonları açısından da tercih ediliyor. Akdeniz iklimi, bembeyaz kumsalları ile balayı çiftleri tarafından tercih edilmeye başlanan Güney Afrika, doğal güzellikleri ile çekimini daha da artırıyor.

2010 Dünya Kupası ile adından sıkça söz ettiren Güney Afrika’ya turistlerin ileriki yıllarda daha da ilgi gösterceği düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika Turları, Cape Town Turları, Dünya Kupası, Dünya Kupası Güney Afrika, FIFA 2010 Dünya Kupası, Güney Afrika Cape Town, Güney Afrika Dünya Kupası, Güney Afrika Turizm, Güney Afrika Turları, Güney Afrika Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları