Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Afrika yasta! Efsanevi lideri Mandela hayata veda etti

06 Aralık, 2013 | 09:09

Güney Afrika yasta! Efsanevi lideri Mandela hayata veda etti Güney Afrika ağlıyor! Efsanevi lideri Mandela hayata veda etti.

Güney Afrika Cumhuriyetinin ilk siyah başkanı efsanevi özgürlük savaşçısı Nelson Mandela hayatını kaybetti. Irk ayrımcılığıyla mücadelenin sembol ismi Mandela, 95 yaşında hayata veda etti.

Güney Afrika’nın eski Devlet Başkanı Nelson Mandela’nın ölümü başkan Jacob Zuma tarafından doğrulandı.Güney Afrika Devlet Başkanı Jacob Zuma, devlet televizyonundan yaptığı açıklamada, Mandela’nın, evinde “huzur içinde” yaşamını yitirdiğini belirtti.

Son altı aydır makineye bağlı yaşayan Mandela tedavilere cevap vermiyordu.

Ölümün ardından açıklama yapan ABD Başkanı Barack Obama ” Olağanüstü bir adamı kaybettik” dedi, Büyük Britanya Başbakanı David Cameron ise “Dünya bir ışığını daha kaybetti Nelson Mandela bizim devrimizn gerçek bir kahramanı idi” açıklamasını yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika Nelson Mandela, Efsanevi Nelson Mandela Öldü, Güney Afrika Cumhuriyeti, mandela, mandela öldü, Nelaon Mandela Haberleri, Nelson Mandela Öldü, Özgürlük Savaşçısı Nelson Mandela, Son Dakika Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları