Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Afrika Dünya Kupası biletleri az kaldı

26 Şubat, 2010 | 14:31

Jerome Valcke Güney Afrika Dünya Kupası Açıklaması Güney Afrika 2010 Dünya Kupası yaklaşırken, maç biletlerinin de satışı artan talepler doğrultusunda hızlandı.

FIFA yetkilileri 2010 Dünya Kupası’na katılacak 32 ülkenin temsilcilerini Sun City kentinde biraraya getirdi. FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke yaptığı konuşmada Güney Afrika Dünya Kupası ile ilgli yapılan çalışmaların devam ettiğini ve zamanında tamamlanacağından emin olduğunu ifade etti.

FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke, önemli eksiklikler olduğunu kabul ederek “Ancak ilk başlama düdüğü çalındığında her şeyin yolunda olacağından eminim” diye konuştu

Çok sayıda biletin satıldığını belirten Valcke, biletlerin satışlarının devam ettiğini ve futbol severler için sadece 700 bin bilet kaldığını açıkladı.

Satılmayan bilet olsa bile kimseye asla bedava bilet verilmeyeceği kesin bir dille ifade eden Valcke “FIFA başkanından emir gelse dahi kimseye bedava bilet dağıtmayacağız. Bu konudaki tutumumuz son derece katı” şeklinde konuştu.

Dünya Kupası heyecanını Güney Afrika’da yaşamak isteyenler ise rezervasyon için tur operatörlerine başvurmaya başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Kupası biletleri, Dünya Kupası Maç Turları, Dünya Kupası Sahte biletleri, FIFA, FIFA 2010 Biletleri, FIFA 2010 Dünya Kupası biletleri, FIFA 2010 Dünya Kupası Haberleri, FIFA 2010 Haberleri, FIFA 2010 Maç Biletleri, FIFA 2010 Maç Turları, FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke, Fifa temsilcisi, Güney Afrika Dünya Kupası, Jerome Valcke,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları