Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Afrika’daki Bushmans Kloof dünyanın en iyi oteli seçildi

18 Aralık, 2009 | 12:43

Bushmans Kloof Dünyaca ünlü turizm sitesi Travel Leisue’ın yaptığı araştırmada, Güney Afrika’daki Bushmans Kloof Wilderness Reserve, 2009 yılında dünyanın en iyi oteli seçildi.

Uzmanlar ve binlerce okuyucunun oyları ve görüşleriyle belirlenen listede birinci sırayı Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’a yaklaşık 3 saat uzaklıktaki Cederberg Dağları’nda yer alan Bushmans Kloof oldu.

Geçen yılın birincisi, Güney Afrika’daki Kruger Ulusal Parkı’nda bulunan Singita Sabi Sand’i yerinden eden otelin tek gece iki kişi konaklama fiyatının 715 dolardan başladığı belirtildi.

Listede ikinci sırayı Hindistan’ın Racastan eyaletinde yer alan ve iki kişilik oda fiyatı 875 dolardan başlayan Oberoi Vanyavilas alırken, onu oda fiyatı 1150 dolardan başlayan, Karayip Adaları’ndan St. Lucia’da yer alan Jade Mountain izledi.

Dünyanın en iyi 4. otelinin, oda fiyatları en az 2200 dolar olan, yine Güney Afrika’daki Earth Lodge’un seçildiği listeye Avrupa’daki en iyi oteller kategorisinde Türkiye’den de 2 otel girmeyi başardı.

Türkiye’deki en iyi 2 otelin, çift kişilik oda fiyatı 390 dolar olan Bodrum’daki Marmara Oteli ve çift kişilik oda fiyatı 500 dolar olan İstanbul’daki Ceylan Intercontinental olarak seçildiği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bushmans Kloof, Cape Town, Ceylan Intercontinental, Güney Afrika, Güney Afrika 2010, Güney Afrika Otelleri, Güney Afrika Turları, Jade Mountain, Kruger Ulusal Parkı, Oberoi Vanyavilas, Racastan, Singita Sabi Sand,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları