Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güney Afrika’daki Bushmans Kloof dünyanın en iyi oteli seçildi

18 Aralık, 2009 | 12:43

Bushmans Kloof Dünyaca ünlü turizm sitesi Travel Leisue’ın yaptığı araştırmada, Güney Afrika’daki Bushmans Kloof Wilderness Reserve, 2009 yılında dünyanın en iyi oteli seçildi.

Uzmanlar ve binlerce okuyucunun oyları ve görüşleriyle belirlenen listede birinci sırayı Güney Afrika’nın başkenti Cape Town’a yaklaşık 3 saat uzaklıktaki Cederberg Dağları’nda yer alan Bushmans Kloof oldu.

Geçen yılın birincisi, Güney Afrika’daki Kruger Ulusal Parkı’nda bulunan Singita Sabi Sand’i yerinden eden otelin tek gece iki kişi konaklama fiyatının 715 dolardan başladığı belirtildi.

Listede ikinci sırayı Hindistan’ın Racastan eyaletinde yer alan ve iki kişilik oda fiyatı 875 dolardan başlayan Oberoi Vanyavilas alırken, onu oda fiyatı 1150 dolardan başlayan, Karayip Adaları’ndan St. Lucia’da yer alan Jade Mountain izledi.

Dünyanın en iyi 4. otelinin, oda fiyatları en az 2200 dolar olan, yine Güney Afrika’daki Earth Lodge’un seçildiği listeye Avrupa’daki en iyi oteller kategorisinde Türkiye’den de 2 otel girmeyi başardı.

Türkiye’deki en iyi 2 otelin, çift kişilik oda fiyatı 390 dolar olan Bodrum’daki Marmara Oteli ve çift kişilik oda fiyatı 500 dolar olan İstanbul’daki Ceylan Intercontinental olarak seçildiği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bushmans Kloof, Cape Town, Ceylan Intercontinental, Güney Afrika, Güney Afrika 2010, Güney Afrika Otelleri, Güney Afrika Turları, Jade Mountain, Kruger Ulusal Parkı, Oberoi Vanyavilas, Racastan, Singita Sabi Sand,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları