Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Güneşi gören turistler, denize girdi

04 Ocak, 2013 | 10:43

Güneşi gören turistler, denize girdi Dünyaca ünlü Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı turizm beldesi Side’de yazdan kalma günler yaşanıyor.

Side’degüneşli havayı fırsat bilen turistler deniz keyfi yaptı.

Doğu ve güney doğu illerinde soğuk hava ve kar yağışı yolları kapatırken Side’de Avrupa, Rusya ve İskandinav ülkelerinden tatile gelen turistler denize giriyor. Noel Bayramı tatile Side’ye tatile gelen turistler güneşli havayı görünce kaldıkları otellerinden plaja indi. Bazı turistler güneşli havada denize girmeyi tercih ederken bazıları da şezlonglara uzanarak kitap okumayı tercih etti, bazıları da uyudu.

Hollanda Utrecht’te bir firmada makine mühendisi olarak çalıştığını belirten Albert Robert, eşi ile birlikte Side’ye 10 günlüğüne Noel Bayramı tatile geldiklerini güneşli havayı görünce denize girdiklerini söyledi. Robert, “Hollanda’da hava çok soğuk, Side’de çok güneş güneşli hava var. Denize girmek ne güzel.” diye konuştu.

İngiltere Londra’da bir haftalığına tatile gelen mimar Emenda Martin, Londra’da havanın soğuk olduğunu Side’de güneşli havada yürümekten hoşnut olduğunu söyledi. Martin, “Londra’da hava çok soğuk. Side’de çok güzel güneşli hava var. Güneşli havayı görünce kışlık elbiselerimi çıkartarak yazlıkları giydim.” dedi.

Hatice Türk isimli bayan da güneşli havayı görünce çocuğuyla birlikte Side Sahil Yolu’nda doğa yürüyüşü yaptıklarını söyledi. Türk, doğu illerinde soğuk hava ve kar yağışı etkili olurken Side’de güneşli havada yaşamanın ayrıcalık olduğunu kaydetti.

Ahmet Coşkun ise Side’de güneşli havada deniz kenarında yürümekten keyif aldığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Deniz, antalya güneş, Antalya Manavgat ilçesi, Antalya Sİde, Güneşi gören turistler, Side, side turistler, side turizm, turistler deniz, turistler side,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları