Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

5 bin Euro maaşla güneş kremci

13 Nisan, 2010 | 14:31

Fransa’nın batısındaki popüler tatil yerlerinden Vendée’de, 5 bin Euro maaşla tatilcilerin sırtlarına güneş kremi sürecek iki kişi işe alacak.

Popüler tatil bölgesinde, Temmuz ve Ağustos aylarında sabah 09.00-17.00 arasında tatilcilerin sırtlarına güneş kremi sürecek kişiler aranıyor.

İki “güneş kremci” 10 Temmuz ve 22 Ağustos tarihleri arasında 30 bin güneş kremi numunesi tatilcilere sürülecek.

Adaylardan, iyi görünümlü ve biraz da tıp bilgisine sahip olmaları gibi özelliklerin yanında  neşeli olup, plaj aktiviteleri organize etmeyi bilmeleri bekleniyor.

Güneş yağı sürülecek kişiler arasında öncelik çocuklarda. Ancak, işilanında “güzel ve yakışıklı genç erkek ve kadınların sırtları ve kollarına güneş kremi sürmeyi teklif etmenizi de hiçbir şey engellemiyor” ifadesi de yer alıyor. Adaylar aranan diğer bir özellik ise az da olsa  Fransızca bilglerinin olması.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fransa güneş kremci, Fransa Vendée, Güneş Kremci, Güneş Kremci Haberleri, Güneş Kremci İş ilanı, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları