Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gümbet Kavşağı silbaştan

13 Ocak, 2010 | 18:28

Gümbet Kavşağı Bodrum Belediyesi, sık sık trafik kazalarının yaşandığı Gümbet Kavşağı’nı yeniden düzenliyor.

Bodrum Belediyesi İmar İşleri Müdürü Haluk Aytı, yapılan çalışmanın Gümbet Kavşağı’nın normal yolunun açılması ile alakalı olduğu söyledi.

Aytı, kavşağın, Konacık -Bodrum Karayolu tarafında kalan çalışmayla açılacak yol konusunda, “Gümbet mahallesine giriş burası olacak. 15-20 gün içerisinde tamamlanacak. İstanbul’dan gelen uzmanlarda trafik çalışmalarını yapıyorlar. Ana arteri açtıktan sonra gerekli düzenleme yapılacak” dedi. (Bodrum Haber Merkezi)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Belediyesi, Bodrum Haberleri, Bodrum Kavşağı, Gümbet Kavşağı, Gümbet Kavşağı İnşaat, Haluk Aytı, Konacık Bodrum Karayolu, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları