Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gülşen,Foça Mambo Beach Club’a geliyor

14 Ağustos, 2013 | 12:14

Mambo Moskovalı Marina Romanova tarafından 2010’da devralınan Mambo Beach Club, yaza damgasını vurdu.

Pop müziğin sevilen isimlerinden Gülşen bu Cumartesi (17 Ağustos 2013) Mambo’da, ünlü sanatçı için kurulan büyük sahnede sevenlerine muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor.

Gülşen yeni ve eski albümlerinde bulunan sevilen şarkıları ve özel dans şovlarıyla Mambo Beach Club’ta canlı performans sergileyecek.

GÜLŞEN ÖZEL SAHNE ŞOVLARI İLE MAMBO’DA..

17 Ağustos Cumartesi gecesi Mambo’da özel kurulan sahnede konser verecek olan pop müziğin sevilen sanatçısı Gülşen, yoğun istek üzerine Mambo’da ilk defa sahne alacak. 1996 yılında ilk albümü “Be Adam”, ile müzikseverlere merhaba diyen Gülşen, bu albümle iyi bir çıkış yakaladı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra 1999 yılında “Erkeksen” adlı albümünü yayınladı. “Erkeksen” albümünün ardından 2002 yılında yayınlanan “Şimdi” isimli albümü ile müzikseverlerle bir kez daha merhaba diyen sanatçı hızlı yükselişini 2004 yılında çıkardığı “Of.. Of..” adlı albümle sürdürdü.

Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. 2006 yılında çıkarttığı “Yurtta Aşk, Cihanda Aşk” adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı gündemden düşmemeyi başardı. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen “Gülşen Ama Bir Farkla” adlı albümü ve Ozan Çolakoğlu ile yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirdi.

Müzik severlerin büyük heyecan ve merakla beklediği yeni albümü “Beni Durdursam Mı?” ile müzik marketlerde geçtiğimiz günlere yerini alan Gülşen, sevilen tüm şarkılarıyla 17 Ağustos Cumartesi gecesi Mambo Beach Club’ta sahne alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Foça, Foça Mambo Beach Club, Foça Mambo Beach Club Gülşen, Gülşen, Gülşen Foça, Gülşen Mambo Beach Club, Mambo Beach Club, Mambo Beach Club eğlence, Marina Romanova, Moskova, Moskovalı Marina Romanova,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları