Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gulfood Gıda Fuarı 2011 için geri sayım başladı / Turizm Haberleri

14 Şubat, 2011 | 18:51

Gulfood Gıda Fuarı 2011 için geri sayım başladı / Turizm Haberleri

Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011 ‘e çok az bir zaman kaldı. En önemli gıda fuarlarından olan Dubai Gulfood, 27 Şubat ‘ta başlıyacak. 2 Mart ‘a kadar sürecek olan Gulfood çin reezrvasyonlar alınmaya devam ediyor. Tur şirketleri Gulfood Gıda Fuarı için büyük bir talep olduğunu belirtirken, fuar için hala rezervasyon aldıkalrını da belirtiyorlar.

Dünya çapındaki en önemli yiyecek, içecek ve otel ekipmanları fuarlarından olan Dubai Gulfood 2011 ‘e her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük katılım gerçekleşmesi bekleniyor.

Dubai Gulfood fuarı 2011 gıda sektörün buluşma noktası olmakla birlikte yılın en büyük satış ve kaynak platformu olma özelliğine de sahip.

Dubai Gulfood Fuarı 2010 yılında 81 ülkeden 3500 katılımcıyı ve 152 ülkeden 55000′in üzerinde ziayretçiyi bir araya getirmişti. Uzmanlar Dubai Gulfood fuarı 2011 ‘de daha fazla katılımcı ve ziyaretçi olacağını düşünüyor.

Dubai Gulfood fuarı 2011 Restoran ve cafe alanında mükemmel içerikler, hoş detaylar ve dizaynlar, son teknolojiler çeşitli ürün seçenekleri, gıda yarışmaları ile birlikte bu yıl da gıda sektörü profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Gulfood, Dubai Gulfood Gıda Fuarı 2011, Fuar, Gıda Fuarı, Gulfood, Gulfood dubai, Gulfood fuarı, Gulfood Fuarı 2011, Gulfood Gıda Fuarı, Gulfood Gıda Fuarı 2011, Gulfood Gıda Fuarı ne zaman, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları