Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gulfood fuarı başlıyor

30 Ocak, 2012 | 11:21

Gulfood fuarı için geri sayım başladı.

Dubai ‘de 19-22 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleşecek olan Gulfood fuarı için geri sayım başladı.

Yiyecek ve içecek endüstrisinin Ortadoğu’daki en önemli fuarlarından biri olan Gulfood, 19-22 Şubat 2012 tarihlerinde Dubai’de ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre Gulfood fuarına bu yıl büyük bir ilgi var. Yiyecek içecek ile ilgili firmalardan ilgi olduğunu belirten tur şirketleri, geçen yıl da aynı fuar için ilgi olduğunu belirtiyorlr.

2010 yılında Ortadoğunun en iyi ticari fuarı ödülünü kazanan Gulfood fuarı 2011 yılında 152 ülkeden 55000′in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi kendisine çekmişti. Gulfood fuarında gerek katılımcı gerek ziyaretçi olarak yer alanlar ise itibarı kanıtlanmış bir fuara yatırım yaptıkları konusunda hemfikir çünkü Gulfood düzenlendiği 25 yıl boyunca ithalatçılara ve dağıtım uzmanlarına en iyi iş imkanlarını ve kaynak seçeneklerini sunuyor.

Gulfood fuarının düzenleneceği fuar alanı olan Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin halkla ilişkiler müdürü Kurt Parry Ortadoğu’da, Afrika’da ve Güney Asya’da yeni pazarlar arayan gıda ithalatçılarının fuarı mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini belirtiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai Dünya Ticaret Merkezi, Fuar, Gulfood, Gulfood dubai, Gulfood fuar, Gulfood fuarı, Gulfood fuarı 2012, Gulfood fuarı başlıyor,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları