Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gulfood Dubai 2014 ‘ten Türk yatırımcılar memnun

04 Mart, 2014 | 14:29

Gulfood Dubai 2015

Doğu ve Uzakdoğu’nun en büyük gıda fuarı olan Gulfood Dubai 2014 Türk yatırımcılar için bir hayli verimli geçti. DKİB Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan Gulfood Dubai 2014’te Doğu Karadeniz’in gıda ürünlerinin başarıyla görücüye çıktığını söyledi.

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan yaptığı yazılı açıklamada Gulfood Dubai 2014 fuarının, Doğu Karadeniz’in gıda ürünlerini görücüye çıkarmak için oldukça iyi bir fırsat sunduğunu belirterek “Binlerce firma standı ve on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan ve sadece Birleşik Arap Emirlikleri’nden değil, tüm Körfez ülkelerinden alıcıların akınına uğrayan Gulfood Dubai Fuarı, Doğu Karadeniz’in gıda ürünlerini görücüye çıkarmak için oldukça iyi bir fırsat sunmuştur. Program dahilinde 23 Şubat’ta fuarı ziyaret eden firmalarımız, fuar alanında potansiyel alıcılarla görüşmenin yanı sıra bu pazara hitap eden ürünler hakkında fikir sahibi olmuştur. 24 Şubat’ta ise üzerinde titizlikle çalışılan program kapsamında firmalarımız öncelikle bölgede iş yapma koşullarına ilişkin bilgilendirme seminerine katıldılar. Dubai’de faaliyet gösteren Dubai-Türk İş Konseyi ortaklığında düzenlenen seminerde, dünyanın en büyük odalarından biri olan Dubai Ticaret Odası uzmanları ve Dubai’de hizmet veren avukat Ali Çetinkaya’nın sunumları ile Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri pazarı hakkında bilgi sahibi olan firmalarımız, akabinde Dubai ticaret ataşelerimiz ile de bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunup bölge ticareti hakkında bilgi aldı. Trabzonlu firmalarımız, 24 Şubat öğleden sonra fuar alanının içindeki otelde ayrılan salonda, kendileri ile birebir görüşme yapmak için daha önceden kayıt yaptıran alıcı firmalarla bir araya gelerek ikili iş görüşmesi gerçekleştirmiştir” ifadelerini kullandı.

TÜM FUAR TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ahmet hamdi gürdoğan, DKİB, Dubai, Dubai fuar, dubai fuar turları, Gulfood, Gulfood dubai, gulfood dubai 2014, gulfood dubai 2015, Gulfood fuarı, gulfood fuarı dubai,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları