Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gulfood 2012 için büyük talep

25 Ekim, 2011 | 18:01

Gulfood 2012 için şimdiden büyük bir talep olduğu bildirildi.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre Dubai ‘de 19-22 Şubat 2012 tarihlerinde gerçekleşecek olan Gulfood fuarına büyük bir talep var.

Gulfood fuarına geçen yıl da büyük ilgi vardı

Yiyecek ve içecek endüstrisinin Ortadoğu’daki en önemli fuarlarından biri olan Gulfood 19-22 Şubat 2012 tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek. Tur şirketleri Gulfood fuarına geçen yıl da büyük ilgi olduğunu vurgularken, bu yıl özellikle fuara şirketlerin ilgili olduğunu belirtiyorlar.

2010 yılında Ortadoğunun en iyi ticari fuarı ödülünü kazanan Gulfood fuarı 2011 yılında 152 ülkeden 55000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyi kendisine çekmişti. Gulfood fuarında gerek katılımcı gerek ziyaretçi olarak yer alanlar ise itibarı kanıtlanmış bir fuara yatırım yaptıkları konusunda hemfikir çünkü Gulfood düzenlendiği 25 yıl boyunca ithalatçılara ve dağıtım uzmanlarına en iyi iş imkanlarını ve kaynak seçeneklerini sunuyor.

Gulfood fuarının düzenleneceği fuar alanı olan Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin halkla ilişkiler müdürü Kurt Parry Ortadoğu’da, Afrika’da ve Güney Asya’da yeni pazarlar arayan gıda ithalatçılarının fuarı mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini belirtiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai 2012, Dubai fuar, Dubai fuarları 2012, Gulfood, Gulfood 2011, Gulfood 2012, Gulfood 2012 Dubai, Gulfood 2012 fuarı, Gulfood dubai, Gulfood fuarı, Gulfood Fuarı 2011,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları