Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gulf Food Körfez Gıda Fuarı’ndan Türkiye’ye ödül

26 Şubat, 2014 | 11:23

gıda-fuari-dubai Gulf Food Körfez Gıda Fuarı’nda geleneksel olarak düzenlenen Trade and Export Middle East gecesinde Türkiye’den Şekerli Mamüller Tanıtım Grubu “mükemmellik” ödülüne layık görüldü.

Dubai’de bir otelde düzenlenen gecede Şekerli Mamüller Tanıtım Grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mete ödülü aldı.

Her yıl çeşitli ülkelerden başarılı işadamlarına ödüllerin verildiği gecede, 16 ayrı dalda ödüller sahiplerini buldu.

YURTDIŞI GIDA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

NationalTürk’ün haberine göre, Birçok global şirket ve basın kuruluşunun sponsorluğunda düzenlenen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Dubai İhracat Ajansı CEO’su Said El-Avadi, dünyanın dört bir tarafından ihracatçıların bir araya geldiği bu organizasyonun önemine dikkati çekti.

Trade and Export gecesi, Dubai’de açılan ve Türkiye’den yüzü aşkın firmanın katıldığı Gulf Food Gıda Fuarı kapsamında her yıl düzenleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Dubai fuar, Dubai Gıda Fuarı, Dubai habeleri, Gıda Fuarı, Gulf Food, Gulf Food Dubai, Gulf Food Körfez, Gulf Food Körfez Gıda Fuarı, Trade and Export, Trade and Export Dubai, Zekeriya Mete,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları