Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

GTO’nun turizm sektörüne yönelik çalışmaları sürüyor

06 Ekim, 2012 | 12:05

GTO’nun turizm sektörüne yönelik çalışmaları sürüyor.

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) turizm sektörüne yönelik eğitim programlarını başlattı.

GTO tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren üye firmaların talepleri doğrultusunda otel işletmesi çalışanlarına yönelik ‘Önbüro Eğitimi’ gerçekleştirildi.

GTO Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan uzmanların eğitmen olarak katıldığı eğitim 6 gün sürdü. GTO’nun turizm sektörünün gelişimine yönelik düzenlediği ‘Önbüro Eğitimi’ni başarı ile tamamlayan 33 kursiyere Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

GTO’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada, turizm sektörüne yönelik başlatılan eğitim çalışmalarının önümüzdeki dönemde de sürdürüleceği ve farklı konularda uzman eğitmenler eşliğinde kurslar düzenleneceği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gaziantep Ticaret Odası, GTO, GTO Seminer Salonu, GTO turizm, GTO turizm çalışmaları, GTO turizm sektörü, Turizm Haberleri, Turizm sektörü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları