Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Grand Hotel Kempinski Cenevre SPA’sını açıyor

29 Nisan, 2010 | 17:46

Grand Hotel Kempinski Cenevre Spa’sını Haziran’da hizmete açmaya hazırlanıyor.

28 Nisan’da Çırağan Palace Kempinski’de Armağan Yolcu ve Burcu Can’ın ev sahipliğini üstlendiği bir kokteyl ile turizm camiasının profesyonelleri bir araya geldi.

Cenevre Grand Hotel Kempinski satış direktörü Nicolas Chatellain’in de konuk olduğu gecede Chatellain, Cenevre Kempinski’nin prezantasyonunu yaparken SPA bölümünü Haziran’da açacaklarını açıkladı.

Lüx konaklama hizmeti,ihtişamı ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Kempinski markası, bir yandan büyürken,bir yandan da var olan otellerinde yapılandırmaya gidiyor.

Avrupa, Asya ve Afrika’da da faaliyet gösteren Kempinski geliştirdiği çeşitli projeler ile büyümeye devam ediyor.Türkiye’de de 3 otel ve 2 rezidansı bulunan Kempinski, 2012 yılına kadar farklı şehirlerde 44 otel açmayı planlıyor. Cenevre Grand Hotel Kempinski satış direktörü Nicolas Chatellain Kempinski Cenevre’nin açılacak olan SPA’sı ile misafirlerine lüxü yaşatmaya devam edeceklerini belirtti.

Haziran’da açılacak Cenevre Kempinski SPA’nın yüzme havuzu,sauna,jakuzi, yoga, fitness salonu gibi birçok bölümü ile ilgili bilgiler veren Chatellain, Kempinski’nin marka olarak yeniden konumlandırmasında SPA’ya özel bir önem verildiğinin altını çizdi. Ayrıca, açılacak olan SPA bölümünün 1’400m2’lik bir alanı kapsadığını da belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cenevre Grand Hotel Kempinski, Cenevre Kempinski, Cenevre Kempinski SPA, Grand Hotel Kempinski, Grand Hotel Kempinski Cenevre Spa, Grand Hotel Kempinski Haberleri, Kempinski Cenevre, Kempinski Cenevre SPA, Kempinski Hotel Nicolas Chatellain, Nicolas Chatellain,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları