Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Grammy 2017 Ödülleri ‘ne Damga Vuran O An

13 Şubat, 2017 | 16:36

Turizmtatilseyahat beyonce grammy

Grammy 2017 Ödülleri’ne Damga Vuran O An. 59.ncu  kez düzenlenen Grammy Ödül Törenin’de yaşanan ilginç anlar.

Turizmtatilseyahat james corden

Grammy ödülleri 2017 dün yapılan muhteşem organizasyon ile birlikte sahiplerine teslim edildi. James Corden ile açılışı yapılan ve James Corden’nın  düşerek geceyi açma mizahseni ile Grammy Ödülleri başladı. Gece de Adele yine bir çok dalda ödül alarak evine döndü. İkiz bebek bekleyen Beyonce ise hem sergilediği muhteşem şov ile hemde aldığı iki ödül ile Grammy ödüllerinin en çok konuşulan sanatçı olmayı başardı. 8 dakikalık sahne performansı ile  kendine hayran bırakan Beyonce,  hamileliğin bile engel olmayacağını ve sahnelerin kraliçesi olduğunu bir kez daha gösterdi. Anne temalı bir sahne performansı ve altın renkli bir elbise ile tam bir tanrıçaya benzeyen Beyonce herkesi büyüledi.

Turizmtatilseyahat kırmızı halı kıyafetler

Geceye damgasını vuran bir başka olay ise, kırmızı halı geçişleri oldu. Her sene olduğu gibi Lady Gaga yine sansasyonel bir kıyafet ile geceye damga vurdu. Aynı şekilde, Jenifer Lopez de iddialı bir kıyafet ile geceye damga vurdu. Geçtiğimiz senelerde Grammy Ödüllerine kıyafet sınırlaması getirilmesine rağmen, bu sene bu sınırlamayı dinleyenin olmadığını, kırmızı halı geçişleri göstermiş oldu. The Pilots ise ödüllerini almaya iç çamaşırları ile sahneye çıkması ilginç dakikalardan biriydi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adele, Beyonce, Beyonce Grammy, Grammy Awards 2017, Grammy Ödülleri, Grammy Ödülleri 2017, James Corden, The Pilot,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları