Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gotham’dan İstanbul’a! Batmobile 3’üncü köprüden geçti

20 Nisan, 2016 | 07:08

Batman Batmobile

Gotham’ın kara şovalyesi Batman’in otomobili Batmobile, THY için gerçekleştirilen reklam filminin çekimleri sırasında Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden geçti.

Geçtiğimiz haftalarda “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmiyle tüm dünyada yeniden gündeme gelen süper kahraman Batman’in efsanevi otomobili Batmobile, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nden geçiş yaptı.

Habertürk gazetesinden Gökhan Artan’ın haberine göre, geçen ay Türkiye’ye getirilip köprü şantiyesinde bekletilen aracın geçişi, bir reklam filmi çekimleri sırasında gerçekleşti. Türk Hava Yolları’nın (THY) olduğu kadar İstanbul’un tanıtımına da katkı sağlayacak olan reklam filminin ne zaman yayınlanacağı ve aracı kimin kullandığı ise açıklanmadı.

THY dünyada gişe rekorları kıran “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” filmine sponsor olurken, Batman karakterinin aracı Batmobile’in resmi taşıyıcı sponsorluğunu da Turkish Cargo üstlendi.

Bu arada THY’nin kurumsal dergisi Empathy’nin nisan kapağında da Batmobile fotoğrafı yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Batman, Batman arabası, Batman Gotham, Batman V Superman, Batmobile, Batmobile istanbul, Batmobile köprü, THY, THY batman, THY reklam,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları