Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gösteri Sanatları Akademisi ilk mezunlarını verdi

24 Haziran, 2013 | 12:26

Gösteri Sanatları Akademisi ilk mezunlarını verdi ‘Küçükçekmece Belediyesi Gösteri Sanatları Akademisi’ tiyatro öğrencileri mezuniyetlerini ‘Bizim Hallerimiz’ adlı oyunla kutladı.

Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelenen oyuna ve ardından gerçekleştirilen sertifika törenine Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Küçükçekmece Belediyesi Sanat Yönetmeni Levent Tülek başta olmak üzere, birçok eğitmen ve Küçükçekmeceli vatandaş katıldı.

‘AMATÖR OYUNCULARDAN PROFESYONEL PERFORMANS’

Oyun boyunca gözlerini kırpmadan akademi öğrencilerinin performanslarını izleyen Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, gençlerin başarısına dikkat çekerek, “Bu kadroyu başka bir yerde sahneye çıkarın, amatör oldukları anlayamazsınız. Sanki hepsi yıllarca tiyatro yapmış gibi… Hepsini, özellikle öğretmenlerini tebrik ediyorum.”dedi.

‘KONSERVATUAR AKREDİTASYONU VERECEĞİZ’

Konuşmasında Küçükçekmece Belediyesi Tiyatro Akademisi’nin Aydın Üniversitesi Konservatuarı ile akredite olacağı müjdesini de veren Yeniay, “Biz gençlere ders verelim diye yola çıktık ama artık bu yetmiyor. Buradaki gençler artık sadece belediyenin sertifikasına değil, Aydın Üniversitesi Konservatuarı Akreditasyonu’na da sahip olacaklar.”dedi.

Oyun sonunda ise Yeniay, Küçükçekmece Belediyesi Tiyatro Akademisi’nden mezun olmaya hak kazanan öğrencilere sertifika ve Levent Tülek ile akademi öğretmenlerine çiçek verdi.

Usta oyuncu Levent Tülek’in yazdığı ‘Bizim Hallerimiz’ adlı oyunda insanların iletişim kuramaması komik bir dille ele alınıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cennet Kültür Sanat Merkezi, Gösteri Sanatları, Gösteri Sanatları Akademisi, Gösteri Sanatları Akademisi mezunları, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Küçükçekmece Belediyesi Tiyatro Akademisi, Levent Tülek,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları