Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gorki Park’ta yemek şöleni

26 Haziran, 2015 | 08:24

Moskova’da bu hafta sonu yemek şöleni var. Özelikle farklı yemek kültürlerine meraklı olanlara hitap eden etkinlik, Gorki Park’ta düzenlenecek.

Rusya’nın başkenti Moskova, bayram havasında geçen birbirinden ilginç etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Başkentte bu hafta sonu özellikle yemek kültürüne meraklı olanları ilginç bir festival bekliyor.

Moskova’nın en ünlü parklarından Gorki’de düzenlenecek “Oda!Yeda!” adlı festivalde, farklı mutfaklardan 40 ayrı restoran muhteşem lezzetleri sunacak.

Farklı ülkelerin mutfaklarının lezzetlerini pişirmenin püf noktalarının öğrenebileceği festivalde, yemek kültürüyle ilgili film gösterimleri yapılacak. 11.00-22.00 saatleri arasında devam edecek festivalde, Gorki Parkı renkli konserlere de sahne olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Park, Gorki Park etkinlik, Gorki Park Moskova, Gorki Park Rusya, Gorki Park yemek, Gorki Parkı, Gorki Parkı Rusya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova festival, Moskova haberleri, moskova rusya festival, Moskova turu, Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları