Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gorki Park’ta snowboard keyfi

07 Aralık, 2013 | 13:21

snowboard-moskova-gorki-park Dünyanın en büyük yapay jibbing pisti, Rusya’nın başkenti Moskova’daki Gorki Parkı’nda kapılarını açıyor.

Profesyonel ve başlangıç seviyesindeki kayakçılar için iki ayrı alanın bulunduğu pist, 1 Mart’a kadar açık olacak.

Bu pist sayesinde kış sporları ile ilgilenen Moskova halkının kent dışına çıkmasına gerek kalmayacak. Öte yandan yabancı turistler de Moskova Turları ile dünyanın en büyük yapay pistinde kayma fırsatından yararlanacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Parkı kayak, Gorki Parkı Rusya, Gorki Parkı snowboard, Moskova, Moskova Gorki Parkı, Moskova haberleri, Moskova kayak, Moskova Rusya, Moskova turları, Moskova turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları