Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gorki Park’ta snowboard keyfi

07 Aralık, 2013 | 13:21

snowboard-moskova-gorki-park Dünyanın en büyük yapay jibbing pisti, Rusya’nın başkenti Moskova’daki Gorki Parkı’nda kapılarını açıyor.

Profesyonel ve başlangıç seviyesindeki kayakçılar için iki ayrı alanın bulunduğu pist, 1 Mart’a kadar açık olacak.

Bu pist sayesinde kış sporları ile ilgilenen Moskova halkının kent dışına çıkmasına gerek kalmayacak. Öte yandan yabancı turistler de Moskova Turları ile dünyanın en büyük yapay pistinde kayma fırsatından yararlanacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Parkı kayak, Gorki Parkı Rusya, Gorki Parkı snowboard, Moskova, Moskova Gorki Parkı, Moskova haberleri, Moskova kayak, Moskova Rusya, Moskova turları, Moskova turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları