Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Google’un Street View özelliği Tayland’da

26 Mayıs, 2012 | 10:55

Google’un Street View özelliği Tayland’da. Google’ın sokakları gezmemizi sağlayan servisi Street View’a yeni bir ülke eklendi.

Tayland sokakları artık bilgisayarlar başından gezilebilecek

Google’ın sokaklarda dolaşmamızı sağlayan Street View özelliği Tayland’a geldi.

Tayland Turizm Otoritesi (TAT) ile Google, Taylandın üç önemli şehri Bangkok, Chiang Mai ve Phuketi Street View’a taşıor.

Tayland, Street View kapsamında 35. ülke olarak yerini aliyor. Street View, Google’ın haritalar hizmetinin bir servisi. Harita çubuklarında bulunan adamı tutup haritaya taşıdığımızda sokakları gezmemiz mümkün oluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok, Chiang Mai, Google, Google Street View, Google Street View Tayland, Google Türkiye Ülke Müdürü Bülent Hiçsönmez, Phuketi, Phuketi Street View, Tayland, Tayland Haberleri, Tayland Street View, Tayland Turizm Otoritesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları