Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Google’dan ağlatan Hindistan reklamı (Video)

03 Aralık, 2013 | 12:42

Google-hindistan-reklami Hindistan’ın ikinci dünya savaşı sonrası parçalanması ile yıllar sonra buluşan iki eski dostun hikayesini konu alan reklam filmi izleyenleri ağlattı.

Google’ın mekan arama, vize işlemleri için kaynak bulma ve tarihi bilgileri sorgulama özelliklerinin konu alındığı Hindistan’da geçen uzun metrajlı yeni reklamını yayınladı.

Hindistan’ın ikinci dünya savaşı sonrası yaşanan bölgesel bölünme nedeniyle farklı ülkelerde hayatını devam ettirmek zorunda kalan çocukluk arkadaşlarının yıllar sonra torunlar sayesinde buluşmasını konu alan reklam filmi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google Hindistan reklamı, Hindistan, Hindistan Google, Hindistan Haberleri, Hindistan ikinci dünya savaşı, Hindistan reklamı, ikinci dünya savaşı,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları