Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Google’dan ağlatan Hindistan reklamı (Video)

03 Aralık, 2013 | 12:42

Google-hindistan-reklami Hindistan’ın ikinci dünya savaşı sonrası parçalanması ile yıllar sonra buluşan iki eski dostun hikayesini konu alan reklam filmi izleyenleri ağlattı.

Google’ın mekan arama, vize işlemleri için kaynak bulma ve tarihi bilgileri sorgulama özelliklerinin konu alındığı Hindistan’da geçen uzun metrajlı yeni reklamını yayınladı.

Hindistan’ın ikinci dünya savaşı sonrası yaşanan bölgesel bölünme nedeniyle farklı ülkelerde hayatını devam ettirmek zorunda kalan çocukluk arkadaşlarının yıllar sonra torunlar sayesinde buluşmasını konu alan reklam filmi izleyenlere duygu dolu anlar yaşatıyor.

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Google Hindistan reklamı, Hindistan, Hindistan Google, Hindistan Haberleri, Hindistan ikinci dünya savaşı, Hindistan reklamı, ikinci dünya savaşı,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları