Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Golf Tutkunları Kemer’de Buluştu

13 Haziran, 2017 | 09:45
Golf tutkunları Kemer Country Club’ta buluştu

Golf tutkunları Kemer Country Club’ta buluştu

Kemer Country Golf Kulübü ile Klassis Golf Kulüp arasında gerçekleştirilen golf turnuvasının ilk ayağı Kemer Country Club’ta yapıldı.

Türkiye’nin önde gelen golf kulüplerinden Kemer Country Golf Kulübü ve Klassis Golf Kulüp arasında iki ayaklı geleneksel turnuva yapıldı. Erdem Kıramer’in Kemer Country Golf Kulübü kaptanlık bandını taşıdığı turnuvada her iki kulüpten de 20’şer kişilik takımlar kıyasıya mücadele etti.

Toplam 40 golf tutkununun yer aldığı turnuvada Klassis Golf Kulüp takım kaptanlığını ise Hazım Evrengil üstlendi. Magazin ve cemiyet dünyasını buluşturan turnuvada takımlar kıyasıya yarıştı. Turnuvada ilk günün galibi Erdem Kıramer’in kaptanlığını üstlendiği Kemer Country Club takımı oldu.

11 Haziran tarihinde Klassis Golf Kulüp’te gerçekleşen turnuvanın finalinde kazanan kulüp ünvanını da Kemer Country Golf Kulübü elde etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Golf, Kemer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları