Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Golf sporunun nabzı bu kez Bodrum Uluslararası Open Golf Turnuvası ile tutulacak

12 Eylül, 2012 | 17:22

Uluslararası Bodrum OPEN golf turnuvası 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde golf severleri buluşturmaya hazırlanıyor.

Nationalturk’ ün haberine göre; Yerli yabancı pekçok amatör golfçünün katılacağı Bodrum Uluslararası Open Golf Turnuvası Acıbadem Hastanesi Bodrum, The Marmara Bodrum, Anadolu Wines, Aynalıkavak Winery ve Bodrum Bulletin Zebrafish International ortak sponsorluğu ve desteğiyle düzenleniyor.

İngiltere, İskoçya, İspanya, Portekiz, Fransa, Belçika ve Norveç gibi ülkelerden gelen katılımcı golfçüler ve Türkiye’den katılan golfseverler ile 120 sporcunun mücadele edeceği turnuva 2 gün sürecek. Bodrum’da eşsiz güzellikteki Tuzla Koyu’nda Vita Park Golf Resort Bodrum Open Golf Turnuvası’na ev sahipliği yapacak.

Flamingolar ve birçok farklı kuş türüne ev sahipliği yapan Tuzla Koyu’nda yer alan golf alanı, 1,5 milyon metrekarelik sulak arazide yaklaşık 6 km’lik bir saha barındırıyor. Bunun yanında klüp binası ve Mike Adams Golf Akademesi ise ortamın zenginliğine başka bir boyut ekliyor.

Katılımcılar 21 Eylül’deki açılış mücadelelerinin ardından Bodrum’un tarihi ve doğa güzelliklerini gezecek ve bir ertesi gün hoş ve lezzetli bir akşam yemeği için ise Bodrum’un farklı beldesi Yalıkavak’ta bulunan Aynalıkavak Winery’de buluşacak. Bu güzel şarap restoranında yenilen yemekten sonra katılımcı sporcular geceyi Billionaires Club’da bitirecek. Bir başka etkinlik ise bir geceliğine Datça’da konaklanacak olan mini bir Mavi Tur olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aynalikavak Winery, Bodrum, Bodrum Golf, Bodrum Tuzla Koyu, Bodrum Uluslararası Open Golf Turnuvası, Bodrum Vita Park Golf Resort, Bodrum Yalıkavak, Golf Bodrum, Tuzla Koyu Bodrum, Vita Park Golf Resort, Vita Park Golf Resort Bodrum, Yalıkavak Bodrum, Yalıkavak Restaurant, Yalıkavak Yemek,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları