Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Golden Key Otelleri’ne yeni genel müdür

12 Haziran, 2013 | 19:16

Golden Key Otelleri'ne yeni genel müdür Golden Key Otelleri’ne yeni genel müdür / Turizm Haberleri

Elif Keskin, Golden Key Otelleri’ne Genel Müdür olarak atandı.

Elif Keskin Kimdir?

Elif Keskin, Trakya Üniversitesi Gıda Mühendisliği lisansı ve Fen Bilimleri Enstitüsü yüksek lisansının ardından Almanya’da Goethe Üniversitesi Gıda Kimyası Bölümü Yüksek Lisansını tamamladı.

İş hayatına 1993 yılında gıda mühendisi olarak başlayan Elif Keskin, Marmaris’te yaşama ve yerleşme kararı ile birlikte turizm ve denizcilik sektörüne geçti.

2002 – 2012 yılları arasında Global Marin & Global Sailing Academy şirketlerinde sırasıyla İşletme Müdürlüğü, Genel Koordinatörlük, Seyahat Acentası Müdürlüğü ve Gökova Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdüren Keskin, aynı zamanda İngiltere ve Almanya’da dil eğitimleri aldı.

Mart ayı itibariyle Golden Key Otelleri’nde Genel Müdür olarak göreve başlayan Keskin, Amatör Denizcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır ve yelken, atıcılık, yoga, gastronomi, seramik, botanik ile yakından ilgilenmektedir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Elif Keskin, Elif Keskin genel müdür, Elif Keskin haberleri, Elif Keskin kimdir, Golden Key Otelleri, Golden Key Otelleri Elif Keskin, Golden Key Otelleri genel müdür,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları