Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Göcek koylarında bağ evleri dikkat çekiyor

01 Mart, 2011 | 15:55

Göcek koylarında bağ evleri dikkat çekiyor

Doğa ve deniz ile başbaşa olmak isteyenler için Göcek koylarında bulunan bağ evleri bulunmaz fırsat.

Seçkin bir ortamda yıl boyunca doğa ve deniz ile baş başa olma olanağını yaşamak isteyenler, özel site, etrafı çam ormanlarıyla çevrili geniş  arazi üzerinde en uygun teknolojik sistemler kullanılarak inşa edilmiş villa ve apartlardan oluşan evleri satın alabilirler.

Göcek ‘te bahçeleri, yüzme havuzları, ortak alanları, yolların yerleşimi ve yapımı doğal dokuya zarar vermeyecek biçimde projelendirilen evler dikkat çekiyor.

Yaz ve kış yaşamı için ideal bir seçimolan Göcek Koylarındaki bağ evleri özellikle 40 yaş üzeri kişilere hitap ediyor.

Yapıların mimari dokusu korunarak bölgedeki taş bağ evlerinden esinlenerek oluşturulan projede evler, büyüklüklerine ve kulanım özelliklerine göre ayrılıyorlar.

Villaların ve apart dairelerin her biri özellikle doğa tutkunlarına hitap ediyor. Yat turimi açısından da gittikçe önem kazanan Göcek, koyları bağ evleri ile de bir hayli dikkat çekici.

Göcek yeşil ve mavinin tüm tonlarının buluştuğu görülmeye, yaşanmaya ve o tertemiz havasıyla teneffüs edilmeye değer, etrafı adacıklar ve eşsiz koylarla çevrili doğa harikası bir mekan.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Göcek, göcek bağ evleri, Göcek koy, Göcek Koyları, Göcek koyları bağ evi, Göcek koyları bağ evleri, Göcek koyları deniz, göcek yüzme havuzlu ev,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları