Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin yaylalarda inceleme yaptı

02 Mayıs, 2011 | 14:41

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, turizm merkezi ilan edilen Dereli ilçesine bağlı Kümbet ve Kulakkaya yaylalarında incelemelerde bulundu.

İlk olarak Kümbet Yaylası’na giden Vali Şahin, Salonçayırı, Koçkaya tesisleri, Uzundere Vadisi ve Kümbet merkezdeki orman işletmeye ait arazi ile Uzundere’de turizm amaçlı gölet yapılması düşünülen yeri inceledi.

Kümbet yolunun muhtelif yerlerindeki bozuklukların giderilmesi için yetkililere talimat veren Vali Şahin, Kümbet Yaylası’nın girişinde yöresel ürünler satan pazarcı kadınlarla da sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Vali Şahin, daha sonra Kulakkaya Yaylası’na geçti. Burada Giresun Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait tomruk depolarında inceleme yapan Şahin, Yavuzkemal Belediye Başkanı Önal ile görüştü, yayla ve bölge hakkında bilgi aldı.

Vali Şahin’in yaylalardaki incelemelerinde, Dereli Kaymakamı Murat Özdemir, Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, Giresun Orman Bölge Müdürü Ahmet Ceylan, Giresun Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yılmaz, Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Taşkın, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mustafa Kemal Bilgin, Yavuzkemal Belde Belediye Başkanı Abdullah Önal ile Kümbet ve Uzundere köylerinin muhtarları hazır bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dereli Belediye Başkanı Zeki Şenlikoğlu, Dursun Ali Şahin, Giresun Dursun Ali Şahin, Giresun Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yılmaz, Giresun Orman Bölge Müdürü Ahmet Ceylan, Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, Murat Özdemir, Vali Dursun Ali Şahin,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
ali aslım
07 Mayıs, 2011

sn. valimiz kümbet yolunda selden zarar gören yerleri bir an önce halkımızın rahat gidip gelebileceği eski asfalt yol haline getirilmesine öncelik verirlerse halkımız teşekkür edecektir. ilimizdeki yeni görevinde üstün başarılar temenni eder, saygılarımı arz ederim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mayıs 7th, 2011 at 10:01 ali aslım mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları