Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gipsy Kings Moskova’ya geliyor

22 Temmuz, 2013 | 15:00

Gipsy Kings Moskova'ya geliyor Rumba-flamenko tarzı müzikleriyle tanınan ünlü Gipsy Kings grubu, Rusya’nın başkenti Moskova’ya geliyor.

Gipsy Kings, 3 Ekim’de Moskova Crocus City Hall’da konser verecek.

Organizatörlerin yaptığı açıklamaya göre,ünlü Gipsy Kings, büyük dünya turu çerçevesinde 3 Ekim 2013 tarihinde Crocus City Hall’da konser verecek.

Grup,dev konserde “Bamboleo”, “Volare”, “Djobi Djoba” ve “Escucha Me” gibi efsane şarkılarının yanı sıra yeni albümlerinden şarkılarıyla da sahnede olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bamboleo, Crocus City Hall, Djobi Djoba, Escucha Me, Gipsy Kings, Gipsy Kings konser, Gipsy Kings Moskova, Gipsy Kings Moskova konser, Gipsy Kings şarkıları, Moskova, Moskova Crocus City Hall, Volare,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları