Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gipsy Kings Moskova’ya geliyor

22 Temmuz, 2013 | 15:00

Gipsy Kings Moskova'ya geliyor Rumba-flamenko tarzı müzikleriyle tanınan ünlü Gipsy Kings grubu, Rusya’nın başkenti Moskova’ya geliyor.

Gipsy Kings, 3 Ekim’de Moskova Crocus City Hall’da konser verecek.

Organizatörlerin yaptığı açıklamaya göre,ünlü Gipsy Kings, büyük dünya turu çerçevesinde 3 Ekim 2013 tarihinde Crocus City Hall’da konser verecek.

Grup,dev konserde “Bamboleo”, “Volare”, “Djobi Djoba” ve “Escucha Me” gibi efsane şarkılarının yanı sıra yeni albümlerinden şarkılarıyla da sahnede olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bamboleo, Crocus City Hall, Djobi Djoba, Escucha Me, Gipsy Kings, Gipsy Kings konser, Gipsy Kings Moskova, Gipsy Kings Moskova konser, Gipsy Kings şarkıları, Moskova, Moskova Crocus City Hall, Volare,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları