Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Giorgio Armani ilk otelini Dubai’de açtı

28 Nisan, 2010 | 14:39

Dünyanın en önemli moda tasarımcıları arasında gösterilen Giorgio Armani, ilk otelini Dubai’deki dünyanın en yüksek binası Burç Halife’de açtı.

Dünyanın ilk Armani marka oteli, Dubai’deki dünyanın en yüksek binası Burç Halife’de resmi bir tören ile açıldı.

Toplam 160 odalı ve 144 özel konutlu olan Armani otel, Burç Halife’nin ilk 16 katı ile 38 ve 39’uncu katlarında yer alıyor. Açılışta gazetecilere bilgi veren otel yetkilileri bir gecelik kalma ücretinin 1100 dolardan başladığını ve Armani İmzalı oda için 5 bin dolara kadar çıktığını belirtti.

Fiyatlar, sezona, kalma süresine ve rezervasyon şartlarına göre değişebilecek. Her Armani müşterisine özel bir menejer tahsis edilecek ve müşterilerin her türlü ihtiyacına en uygun şekilde cevap verilecek.

Otelin açılışı 21 Nisan olarak ilan edilmişti, ancaken İzlanda’da patlayan yanardağ sebebi ile 27 Nisan olarak değiştirildi.

Bir basın toplantısı düzenleyen 75 yaşındaki Giorgio Armani, bir sonraki hedefinin Milan’da açılacak Armani Otel ve Resort Grubu olduğunu ve ardından Marakeş, New York, Tokyo, Şanghay ve Londra’da otel açacaklarını belirtti. Tek hissedarının Giorgio Armani olduğu Armani şirketinin kıyafet, aksesuar, mücevher, kozmetik, parfüm, ev eşyası, restoran, çiçek ve çikolata ürünlerinin yanısıra yat dizayn işi de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Armani Hotel, Armani Hotel Dubai, Armani şirketi, Dubai Burç Halife, Dubai Giorgio Armani, Giorgio Armani, Giorgio Armani Dubai Hoteli, Giorgio Armani Hotel, Giorgio Armani Otel, İzlanda Yanardağ, Londra, Marakeş, New York, Şanghay, Tokyo,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları