Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gıda hijyen ekipmanları satışlarında büyük artış

22 Aralık, 2009 | 18:43

Gıda Hijyen Ekipmanları Satışları Geçtiğimiz yıllara oranla Gıda Hijyen Ekipmanları Türkiye genelinde %13 lük bir artış gösterdi.

İstatistiklere göre firmaların çalışma alanlarında Gıda Hijyen Ekipmanları kullanımı oldukça yükseldi.

Firmaların ilgi gösterdiği ürünlerden en çok göze çarpanlar arasında Galoş Bone Maske Ekipmanları, Sanitasyon Bantları, Hijyenik Paspaslar, El Yıkama Üniteleri ve Ayak Yıkama Üniteleri yer alıyor.

Özellikle müşteri ve personel anlayışlı konusunda son derece titiz olan ve bu anlamda profesyonel olan şirketler Gıda Hijyen Ekipmanları ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Örneğin restoran işleten bir iş yeri sahibi El Yıkama Üniteleri ve Hijyenik Paspaslar gibi ürünleri satın alırken, Hastane ve özel sağlık merkezlerinde Galoş ve Bone Maske Ekipmanları ilgi görüyor.

Son zamanlarda yaşanan salgın hastalıklar ve Gıda hijyen ekipmanlarının yoğun ilgi görmesi arasında önemli ölçüde bir paralellik söz konusu.

Hijyenik ortam ihtiyacının gerekliliği firmaların Gıda hijyen ekipmanlarına daha fazla önem vermesini sağladı.

Bu durum genel ticaret hacminde önemli bir etki yaratırken, Gıda Hijyen Ekipmanları satışı yapan firmalar şimdi yeni ürün seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayak Yıkama Üniteleri, El Yıkama Üniteleri, Galoş Bone Maske Ekipmanları, Gıda hijyen ekipmanları, Gıda hijyen ekipmanları Satışları, Hijyenik Paspaslar, Sanitasyon Bantlar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları