Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gıda hijyen ekipmanları satışlarında büyük artış

22 Aralık, 2009 | 18:43

Gıda Hijyen Ekipmanları Satışları Geçtiğimiz yıllara oranla Gıda Hijyen Ekipmanları Türkiye genelinde %13 lük bir artış gösterdi.

İstatistiklere göre firmaların çalışma alanlarında Gıda Hijyen Ekipmanları kullanımı oldukça yükseldi.

Firmaların ilgi gösterdiği ürünlerden en çok göze çarpanlar arasında Galoş Bone Maske Ekipmanları, Sanitasyon Bantları, Hijyenik Paspaslar, El Yıkama Üniteleri ve Ayak Yıkama Üniteleri yer alıyor.

Özellikle müşteri ve personel anlayışlı konusunda son derece titiz olan ve bu anlamda profesyonel olan şirketler Gıda Hijyen Ekipmanları ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor.

Örneğin restoran işleten bir iş yeri sahibi El Yıkama Üniteleri ve Hijyenik Paspaslar gibi ürünleri satın alırken, Hastane ve özel sağlık merkezlerinde Galoş ve Bone Maske Ekipmanları ilgi görüyor.

Son zamanlarda yaşanan salgın hastalıklar ve Gıda hijyen ekipmanlarının yoğun ilgi görmesi arasında önemli ölçüde bir paralellik söz konusu.

Hijyenik ortam ihtiyacının gerekliliği firmaların Gıda hijyen ekipmanlarına daha fazla önem vermesini sağladı.

Bu durum genel ticaret hacminde önemli bir etki yaratırken, Gıda Hijyen Ekipmanları satışı yapan firmalar şimdi yeni ürün seçenekleri ile müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayak Yıkama Üniteleri, El Yıkama Üniteleri, Galoş Bone Maske Ekipmanları, Gıda hijyen ekipmanları, Gıda hijyen ekipmanları Satışları, Hijyenik Paspaslar, Sanitasyon Bantlar,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları