Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gıda fuarları 2011: Dünyanın en büyük gıda fuarı Anuga

01 Ağustos, 2011 | 17:34

Gıda Fuarları 2011 denilince akla ilk gelen fuar Anuga oluyor. Anuga Gıda Fuarı dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olarak biliniyor.

Anuga Gıda Fuarı her yıl dünyanın her yerinden binlerce kişiyi Almanya’nın Köln Şehri’nde bir araya getirirken,bu yıl 6500 katılımcıyı ve 150000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Anuga Gıda Fuarı ‘nın bu yıl 08-12 Ekim 2011 tarihlerinde düzenleneceği duyruldu.

10 adet ticari şovu tek bir çatı altında toplayan Anuga Gıda Fuarı,  fuar konsepti açısından eşsiz bir özelliğe sahip. Gıda alanındaki her sektörü güçlendirme amacı taşıyan fuar aynı zamanda değerli bir sinerji de ortaya çıkartıyor.

Anuga Gıda Fuarı yeni kontak sağlama konusundaki mükemmel fırsatlarının yanısıra dünyanın en büyük 4 fuar şirketinden biri olan Koelnmesse’nin bütün altyapısını ve kapsamlı hizmet ağınıda sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
almanya gıda fuarı, Almanya Köln Şehri, Anuga, anuga 2011, anuga gıda fuarı, anuga gıda fuarı 2011, Gıda Fuarı, Gıda Fuarları, Gıda Fuarları 2011,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
şahın türk
20 Ocak, 2012

konde fuar turk yokmu

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ocak 20th, 2012 at 22:38 şahın türk mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları