Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezici mutfak festivali Omnivore İstanbul başlıyor

25 Kasım, 2015 | 08:02

Omnivore World Tour istanbul Dünyanın ilk gezici mutfak festivali olarak büyük beğeni toplayan Omnivore World Tour, İstanbul’da başlıyor.

İstanbul Kongre Merkezi ve yeme-içme dünyasının önde gelen adreslerinde 26-28 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Omnivore World Tour İstanbul, ağırlayacağı ünlü Türk ve yabancı şeflerle unutulmaz deneyimlere imza atacak.

Omnivore World Tour, Paris, New York, Montreal, Şanghay, Moskova, Londra, Rio de Janeiro gibi şehirlerde gastronomi dünyasına keyifli bir bakış açısı getirerek, trendlere yön verdikten sonra şimdi İstanbul’da. Festivalde her biri kendi alanında uzman dünyaca ünlü şeflerin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen profesyonelleri de yer alacak.

Üç farklı etaptan oluşuyor

Omnivore Festivali, gastronomi dünyasının genç yeteneklerin, dünyaca ünlü şeflerle buluştuğu Masterclass, özel lezzetler ve şeflerin katılımıyla renklenen Omnivorious by Badoit, festivale özel hazırlanan lezzetlerin tadımlarıyla unutulmaz anlara dönüşen Omnivore Pop Up Dinner olmak üzere üç farklı etaptan oluşuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gastronomi, gastronomi türkiye, gezici mutfak festivali, İstanbul Kongre Merkezi, Omnivore Festivali, Omnivore gezici mutfak, Omnivore İstanbul, Omnivore World Tour, Omnivore World Tour İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları