Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gezi Parkı’na müdahale ne zaman? Vali Hülya Avşar’ı yalanladı

13 Haziran, 2013 | 17:10

Hüseyin Avni Mutlu Başbakan Erdoğan’la görüşen sanatçı Hülya Avşar, 24 saat içinde Gezi Parkı’na polisin müdahale edeceğini söyledi. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ise Avşar’ın bu iddiasını yalanladı.

NTV canlı yayınında soruları yanıtlayan Vali Hüseyin Avni Mutlu, Gezi Parkı’na 24 saat içinde müdahale edileceği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine “Ben tabi sayın başbakan ile Hülya hanımın nasıl bir görüşme yaptığını bilemiyorum. Ancak bize böyle belirlenmiş iletilmiş herhangi bir şey yok. Bizim böyle bir planlamamız şu anda yok. Ama şu var. Müdahaleyi gerektirecek sıkıntılı ortamlar da var. Hülya hanımın ağzından yaptığı açıklama nasıl algılanır bilemiyorum. Hanımefendinin hissettiği bir şey olabilir. Ancak iradenin böyle bir şey geliyor diye değerlendirmesi diye bir şey düşünmemesi gerekir” dedi.

Müdahalenin şu an için söz konusu olmadığını tekrarlayan Vali Mutlu, “İleriye dönük bu hiçbir zaman müdahale olmayacak anlamına gelmiyor. Bunun ne şekilde yapılacağını biz zaten paylaşırız” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gezi Parkı, gezi parkı müdahale, gezi parkı polis müdahale, Hülya Avşar, hülya avşar gezi, hülya avşar gezi parkı, hülya avşar gezi parkı müdahale, Hüseyin Avni Mutlu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları